reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

100 pytań do... :-)

reklama
Miałam nosa co do ilości mam z rocznika 82 hehe. Był "wysyp" wtedy i teraz też się "uzbierało":-)
Jaśko nie lubi nic pod szyjką, wrzask przy wiązaniu czy zakładaniu czegokolwiek. Da się przeżyć!:-D
 
Powiem wam, ze ja to nawet nie pomyślałam, żeby kąpać Gabę po jedzeniu. Młoda cierpliwie znosi wszelkie zabiegi kosmetyczne, choćby miały trwać godzinę, ale jak ją zapnę w spiworek, to butla musi się pojawić w ciągu minuty :-D

Z tym rocznikiem `82 to rzeczywiście coś jest :-) pewnie dużo jest też dziewczyn `86-`87, bo w szpitalu położne się smiały, że ja w takim dziwnym wieku jestem, "psujacym" statystyki - albo za stara albo za młoda ;-)
 
Powiem wam, ze ja to nawet nie pomyślałam, żeby kąpać Gabę po jedzeniu. Młoda cierpliwie znosi wszelkie zabiegi kosmetyczne, choćby miały trwać godzinę, ale jak ją zapnę w spiworek, to butla musi się pojawić w ciągu minuty :-D

Z tym rocznikiem `82 to rzeczywiście coś jest :-) pewnie dużo jest też dziewczyn `86-`87, bo w szpitalu położne się smiały, że ja w takim dziwnym wieku jestem, "psujacym" statystyki - albo za stara albo za młoda ;-)

np ja rocznik 87;-)
 
u nas Zosia śliniak da sobie zawiazać, a potem go wpycha do buzi, więc ostatnie dwa obiadki jadła tylko w samym papmku:)
 
reklama
Zacznę się nad tym zastanawiać za 2 tygodnie, jak się dorobimy krzesełka do karmienia :-D Na razie Gaba je w bujaczku, który zamierzam odsprzedać, więc żadne marchewkowe plamy nie wchodzą w grę ;-)
 
Do góry