reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

Kademi zgadzam się z Lori, co mama to opinia;-)
Ja polecam octanisept, bo stosowałam spirytus przy Igorze i było ok, ale przy Alicji były problemy, nawet lekarka "ukręcała" kikucik i właśnie zaleciła octanispet, twierdziła, że teraz to zalecają, więc mam kupiony.

Z kremami to naprawdę loteria, bo dzieciaki teraz często się uczulają. Jak miałam dojścia to szpitalny, specjalnie robiony stosowałam, a na początku bepanthen, bo został mi po brodawkach.
 
reklama
kademi my używaliśmy spirytusu z wodą (nauka z SR) i bardzo ładnie się wygoił. A do pupci używaliśmy Linomag Bobo A+E (przy jakimś zaczerwienieniu Bepanthen).
 
ja do pępuszka używałam spirytusu i patyczków :) teraz też tak planuje
do pupci Bepanthen, alantan w proszku, sudocrem od czasu do czasu
 
Kademi przy synku stosowałam do dupinki Bephanten a do pępuszka Octenisept. I teraz też mam przygotowany taki zestaw.
Octenisept jest bardzo wygodny. My psikaliśmy i wycieraliśmy na około pępuszka wacikiem przy zmianie pieluszki. Po 7 dniach odpadł.
 
A ja natomiast do pępuszka nie używałam kompletnie niczego, nie zamaczałam nawet w wodzie w czasie kapieli. Nic się nie babrało i odpadł po kilku dniach, teraz w razie "w" mam w apteczce octenisept.
 
Pytanie wyrwane z kontekstu: :happy:

Jaki środek najlepiej sprawdza się Wam na kamień osadzający się na szklanej kabinie prysznicowej?
 
reklama
Nie wiem czy to w Lublinie jest tak twarda i zakamieniona woda...?? Dwa dni i z przezroczystego prysznica robi się mleczny :D
 
Do góry