reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

ja miiewałam takie plamienia 2-3 dni.. oczywiście do gina poszłam.. bo mnie strach obleciał, nie dość że się plamiło to do tego bolało.. przed ciążą tak miałam..:sorry:

ja sobie tak poukladałam:
Muma Olek
Katiuszka Hania
Kok.o - włąsnie, jakie imię macie zamiar dać potomkowi???
Alex___ Martyna
 
reklama
ha.. nieświadomie wpisywałam.. ale z układanki nawet wychodzi że Chłopak ;-)
tak, uwzględniając płeć.. dziewczynka Ania???:cool2:
 
ja robiłam prolaktynę w 4 dc.. w sumie chyba bez różnicy kiedy się robi.. ważne aby wcześnie z rana

Mi doc też kazał prolaktynę zrobić wcześnie 3-4dc i później 22-23dc pod obciążeniem; szczerze mówiąc nie wnikałam jakie są przy tym koralacje... A moje skutki uboczne bromka: wzmożony apetyt, stan "oszołomienia", zakaz picia kawy bo dostawałam od razu mega pikawki, no i nie mogłam prowadzić auta bo miałam strasznie opóźniony refleks no i totalny brak poślizgu i spadek libido!!! masakra jakaś; po norprolacu nie kojarzę teraz ale miałam totalny brak apetytu i to na słodycze bez których obejść się nie potrafię, a wręcz jak mam fazę to na każdy posiłek musi być coś słodkiego:-)

I w sumie skwitował to tak: że jak jest podejrzenie hiperprolaktynemii czynnościowej, czyli bardzo mocnego wzrostu po obciążeniu to ta emitowana prolaktyna jest innej budowy czhemicznej niż z mikrogruczolaka i nie robi takich spustoszeń w rozrodzie. Nie wiem czy czegoś nie przekręciłam. To co brałam to były mocne leki więc nic innego nie był w stanie zaproponować i wszystkie IUI były bez ograniczania pro
 
Ostatnia edycja:
alex - to niezłą 'jazdę' miałaś z tym małym umorusańcem. Przynajmniej miałaś trochę ruchu :-p;-)
A zdjęcia będą ?:-)
bzzzz -14 dc to idealnie na plamienia okołoowulacyjne, może się rozkręcasz dopiero i teraz dopiero będzie się działo ! Nie martw się, w tym czasie to normalne jest.
kok.o - mi też jakoś chłopiec do Ciebie pasował, ale mówię CI, dziewczynki też potrafią być niedziewczyńskie (znaczy fajne bo wyglądają normalnie:-D), w razie czego to raz dwa popracujecie nad juniorem. A jak się urodzi Grocha to pomyślisz - jejku jak ja mogłam chcieć chłopaka ....

Aaaa coś mi się przypomniało:-D Jak Jula sie urodziła i byłyśmy jeszcze w szpitalu, wszystko miała takie malusieńkie, i cipkę też i wiecie co ja mądra mamusia zrobiłam? Wielki alarm , że nie ma łechtaczki !!!!!:szok: Lekarze polewali ze mnie równo ale się tłumaczyłam , że się martwiłam bo wiem, że to przecież ważne :-D W każdym razie jak będziecie mieć córeczki, siedźcie cicho w tej kwestii, pojawi się , uwidoczni za parę miesięcy:tak::-D
 
na razie musze eMa jeszcze urobić ;-):-) moje typy to Karina lub Milena.
eM- "yyyy no jeszcze pomyslimy":-D

ta.. Ty wymyślisz On powie że On zadecyduje, jak się Dzidzia urodzi zapisze w USC tak jak Ty wybrałaś.. eMa nie ma co urabiać ;-):happy:
a w razie Chłopaka???

Mi doc też kazał prolaktynę zrobić wcześnie 3-4dc i później 22-23dc pod obciążeniem; szczerze mówiąc nie wnikałam jakie są przy tym koralacje... A moje skutki uboczne bromka: wzmożony apetyt, stan "oszołomienia", zakaz picia kawy bo dostawałam od razu mega pikawki, no i nie mogłam prowadzić auta bo miałam strasznie opóźniony refleks no i totalny brak poślizgu i spadek libido!!! masakra jakaś; po norprolacu nie kojarzę teraz ale miałam totalny brak apetytu i to na słodycze bez których obejść się nie potrafię, a wręcz jak mam fazę to na każdy posiłek musi być coś słodkiego:-)

boszszsz Tasza ja mam teraz tak jak Ty po bromku!!!!:szok: a se zakupiłam już 2 pudełka:szok: to się wpakowałam.. endo chciała mi norprolac zapodać.. ale stwierdziła że jeżeli to taki sam skład.. a ja po bromku nie czułam się źle.. to zdecydowałyśmy się na bromek..:eek: jeżeli ja zacznę jeść więcej niż teraz.. :szok:
 
Bzzzz tak ja tak miałam.. to zwyczajne (może nadzwyczajne) plamienia okołoowulacyjne:tak:
:szok: ja tak mam od zabiegu (od marca )

bzzzz to może plamienie okołoowulacyjne?? czasem moze dłuzej trwać (ale nie wiem,czy 2 dni....). Niestety nie pamietam, czy Ty hormony badałaś :zawstydzona/y:
kok.o brałam hormony ale to jakiś rok temu, nic takiego mi ise nie działo nawet po stymulacjach i transferach a tu proszę ...
bzzzz -14 dc to idealnie na plamienia okołoowulacyjne, może się rozkręcasz dopiero i teraz dopiero będzie się działo ! Nie martw się, w tym czasie to normalne jest.
dziękuję wam za taką szybką reakcję , testy owu wyszły mi pozytywne 11 dc i od tego czasu coś się tam dzieje ...
 
kok.o - mi też jakoś chłopiec do Ciebie pasował, ale mówię CI, dziewczynki też potrafią być niedziewczyńskie (znaczy fajne bo wyglądają normalnie:-D), w razie czego to raz dwa popracujecie nad juniorem. A jak się urodzi Grocha to pomyślisz - jejku jak ja mogłam chcieć chłopaka ....

Aaaa coś mi się przypomniało:-D Jak Jula sie urodziła i byłyśmy jeszcze w szpitalu, wszystko miała takie malusieńkie, i cipkę też i wiecie co ja mądra mamusia zrobiłam? Wielki alarm , że nie ma łechtaczki !!!!!:szok: Lekarze polewali ze mnie równo ale się tłumaczyłam , że się martwiłam bo wiem, że to przecież ważne :-D W każdym razie jak będziecie mieć córeczki, siedźcie cicho w tej kwestii, pojawi się , uwidoczni za parę miesięcy:tak::-D

:-D:-D:-D:-D
nie zdziwiłabym się, gdyby jeszcze długo po Waszym wyjściu mieli polewke :-D

Ani@k w razie chłopca- hmmm.. też mam swój typ - Michał. ale co na to eM- nie wiem:eek:
chyba na razie nie bedziemy sie nad imieniem zastanawiac, po usg bedziemy myslec :-)
 
reklama
Do góry