reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

GATTO - :-)GRATULACJE :-):-):-) !!!!!!!!!

Jak to co masz teraz robić, dbać o siebie , o Was, odpocząć w weekend i wszystko przemyśleć co i jak dalej:tak:
I koniecznie wpisać do swoich badań toksoplazmozę.. Ja już Wam nie dam o niej zapomnieć ;-)

Ani@k - dobrze, że masz ziółka, na zdrówko:tak: List na Karaiby szedł tak długo jak do biondy do Włoch :-D

I teraz Dziewczynki zaczynamy letni sezon II, proszę się meldować szybciutko !!:tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja dziś z Julą lecimy do Galerii po jakieś fajne buty sportowe dla niej i dla mnie ;-)
Miłego dnia :-):-):-)
 
reklama
Muma list przyszedł 18.. ale dopiero wczoraj byłam na tyle wcześniej w domu ze mogłam go odebrac.. poczta u nas do 19 tylko czynna :zawstydzona/y:
 
Aaaaa to spoko :-)
A zuzance jeszcze odpowiem kto następny: najpierw bionda , a potem Ty i Ani@k :tak::tak: A w następnym miesiącu reszta dziewczynek :tak::tak::tak:

I do Gatto jeszcze - pierwszy test Ci nie wyszedł, ja obstawiam dziewczynkę, zobaczymy czy się sprawdzi :-);-)
 
Ostatnia edycja:
:-)ale miałam czuja, żeby wrócić się z przystanku:-)
Gatto!!!!!!!!!!!!!!!!!! super wieści!!!!!!!!!!! a nie mówiłam?!!!!!!:tak: ja miałam to samo, myślałam, że mi serce wyskoczy, tak waliło!!!!!!! to są emocje-naturalna rzecz:tak: powoli..powoli..dojdziesz do siebie, lekarz pewnie zaraz da Ci nowy plan działania i wszystko będzie dobrze!!!! ale się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja znowu w domku, bo dziś strajk autobusów:wściekła/y::angry: część jeździ, część nie....no i moje oczywiście nie kursują:no: Pojadę do drugiej pracy na południe, może jakoś mi się uda dotrzeć, a po drodzę chyba pójdę osobiście do przychodni z pytaniem czy mnie łaskawie przepiszą ze starej i czy lekarz wyraził zgodę???:wściekła/y: i niech mi wizytę bookują, bo już 7 tydzień leci:angry:
Dobra, zmieniam ten suwaczek, bo faktycznie jakiś nie teges.....
zuzanka Ty to masz tak czystą chatkę, że mozesz spokojnie i tydzien nie sprzątać:tak:
bzzz mogła Ci się ta owu przesunąć..ale czy to od ziółek??? mnie się nie zmieniała...zawsze jakoś 17-18dc. Ale nieważne kiedy jest, grunt, że jest:-):tak: mam nadzieję, że wykorzystałaś ten czas odpowiednio;-)

Widzę, że Muma zaopatrzeniowiec ziółek:-D Dziewczyny, ja Wam mówię, jak MUma ziółka wysyła, to chyba razem z fluidkami ciążowymi, bo ja prawie od razu zaciążyłam:tak:
ani@k ja bym te ziółka już zaczęła pić...ja bynajmniej nie czekałam na jakiś szczególny dzień cyklu, jak tylko przyszły, od razu piłam...nie powiem, że ze smakiem...no ale zawzięłam się i jakoś poszło:tak:Kurczę...szkoda, że sie nie zgadałyśmy wcześniej, bo ja mam na zbyciu całą michę tej mieszanki. Któraś dziewczyna chętna??? oddam za darmo!!!!! a niech Wam służy!!!!!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
hehe.. pamiętacie mój wcześniejszy post o tym co zrobić jak Muma coś mówi?? że mamy się Jej słuchać??? nic innego nam nie zostaje tylko się podporzadkować:-)
Zuza mi się mecz Polska-Czechy baaardzo podobał:tak:

Dziewczynki - do dzieła!!!!
 
laseczki a ziółka od którego do którego dc można pić ?? bo ja dostałam mieszankę od bzzzz :tak:już gotową :****** ale muszę ją zacząć spożywać nie wiem od kiedy i do...??:zawstydzona/y:


Muma obyś miała rację oby bo mi sił braknie ........katiuszka a po co się wracałaś?
Ani@k mi się też bardzo podobał :tak:
 
zuzka a ta Twoja tempka to też wielce obiecująca:tak::tak::tak: jak pisałam wyżej, ja ziółka piłam od razu jak tylko je dostałam, pije się przez 3 miesiące, non stop. Później przerwa...ale ile czy miesiąc czy więcej to nie wiem...bo ja nie dotrwałam do tej przerwy;-):-)
 
Ja też zaczęłam pić jak tylko przyszły i dotrwałam do przerwy, ona trwa miesiąc, ale po przerwie już nie zdążyłam zacząć znowu pić ;-):-D
 
reklama
Do góry