reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Alisa kochana nie mialam takiego zamiaru. Moze faktycznie troche to glupio zabrzmialo :zawstydzona/y:Ja po prostu jestem strasznie niecierpliwa o czym juz kiedys z reszta pisalam. Zobaczysz miesiac szybko minie. Juz trzy zlecialy wiec naprawde juz z gorki. Glowa do gory i niczym sie nie przejmuj. A ja nastepnym razem ugryze sie w jezyk a raczej w palec zanim cos nastukam:tak:
 
reklama
Suri, ale ja się nie pogniewałam, tylko chciałam powiedzieć, że akurat dziś tak o tym rozmyślam. Na ogół twardo się trzymam, ale czasem takie chwile mnie nachodzą, że mnie osłabia. Bardzo bym chciała wyrobić się z tym wszystkim na październik - trzymaj kciuki:tak: No i wpadaj częściej;-)
 
Alisa glowa do gory... nawet sie nie obejrzysz jak ten czas minie i zaraz zaczniesz starania!!!!
A jak Cie smutki lapia to pisz nam tu i bedziemy Ci jakos pomagac!!!
 
Dzięki:sorry2: Przede wszystkim trzymajcie kciuki, żeby tej cholernej chlamydii już nie było... Od wyniku wiele zależy:dry:
 
a co do sluzby zdrowia polskie....to kuzwa jest zle.....ale zeby was pocieszyc to nie jest najgorzej. w uk to dopiero bagno po calosci


a jak dzisiaj przeczytalam na onecie ze w usa lekarze korzystaja z wikipedii w celu porad medycznych dla swoich pacjentow to sie za glowe zlapalam:szok::szok:
 
Już by się do tego mogli nie przyznawać skoro takie praktyki mają. I pomyśleć, że kiedyś im szczerze współczułam, że tyle lat zakuwać muszą, staże robić itp. ...:baffled:
 
reklama
Do góry