reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Muma dzięki! smaruję sudocremem, poczekam jeszcze parę dni i zobaczymy.
hehehe mówisz, że Oli gustuje w południowych typach urody;-):-) eee no wie chłopak co dobre,nie? ;-):-) a mamie to bym rózgę dała, niech pomyśli dlaczego akurat to dostała:-pKurcze...coś spotkania w podgrupach się szykują. Coś wyczytałam na fb, że kasia.natka z aaronką mają się spiknąć, teraz że Aleksis, tere fere i Ty....noo a ja w odstawkę idę:-(;-)
Nooo babeczki nam się opier....i to zdrowo!!!!!!!!!! ja już dawno zauważyłam, ale nie chciałam się odzywać, bo moje dni i tak są pododno już policzone, to se myślę, co się będę narażać...jeszcze mnie wcześniej wywalą i to bez powiadomienia:-D no to siedziałam cicho, ale też mi się to nie podoba...wywalimy je?;-):laugh2:
 
reklama
katiuszka - Ty kochana masz tysiąc tanich linii do mnie i możesz zawsze przyjechać, czy na Święta czy na wakacje i mówię to serio i publicznie :tak::tak::tak:

No mamie rózgę znajdę na polu a jej facetowi kupiłam już taki wiecie zestawik kosmetyków w pudełku, no tragedia nie ?? :-)
W ogóle nie wiadomo czy on do nas przyjedzie, matka wspominała, że chce iść do swojej mamy i być może moja mama będzie u nas sama albo wcale. Nie wiem , nie znam, nie denerwuję się :tak:

A Dziewczynkom dajemy tu ostrzeżenie i kartki, no może żółte narazie - tak nie może być !! Proszę tu pisać natychmiast co u Was ???
 
Ostatnia edycja:
:-D Muma dziekuję bardzo, ale czy Ty zdajesz sobie sprawę z połączenia dwóch poziółkowych ananasów?;-):laugh2:tego Twój dom mógłby nie wytrzymać:laugh2:
Wiecie co...czytam i czytam o tej maści i chyba boję się ją stosować. Wklejam pierwszy z brzegu tekst z neta, wiem, ze to nie jest opracowanie doktora, ale coś musi być na rzeczy skoro jest tyle ostrzeżeń
Farmaceutka radzi: Zdecydowane NIE dla Tormentiolu i Aphtinu
 
Eee dałybyśmy se radę po winku albo dwóch :-) Tylko do rzeki u nas daleko cholerka :-D

Oo patrz o Aphtinie to słyszałam, ale Julci smarowałam nim równo i żyje kobita jakoś z tym... Ten Tormentiol to parę razy użyłam bo średnio coś działała u nas.:blink:

Kurka, naprawdę za 3 tygodnie Święta, trzeba się do roboty brać.
A dziś byliśmy też na cmentarzu, widziałyście znicze - Mikołaje ?? Tragedia:baffled:
 
melduję, że żyję:)
dwie imprezy pod rząd - padam! i nowa tona plastiku do zabawy! polecam odkrywczy domek kieddieland - super jest, sama się pobawiłam
Mała cudna, grzeczna, gości zabawiała, błażej trochę mniej grzeczny, ale gości też zabawiał, zapakowałam im na droge pyszności, wszyscy zadowoleni

Katiuszka - to ja polecam niezmiennie kąpać w krochmalu:)

Aleksis - będzie dobrze! czarownica ze śląska Ci to mówi

Zuza - w pon. lecę na pocztę:)

Muma - na znak.com jest teraz -50% z kodem rabat50, a na merlinie dalej -25% ze statoil13, jutro też jeszcze zapoluję z darmową dostawą. a co to za sklep, gdzie dla siebie polujesz? ja ostatnio małej upolowałam mimic z ecco na stendi.pl, przecenione o 70%

a co do znal.com - polecam książki fincer-ogonowskiej (trylogia) i michalakowej "w imię miłości"

za staraczki nieustanne &&&&&&&&&&&&&&&&&&7
 
Ostatnia edycja:
cześć :zawstydzona/y:

ja też się odmeldowywuję i po pierwsze - czytam z komórki, jestem na bieżąco ale jednocześnie mam rypniętą nieco tą komórkę i we wtorek wymieniam a na dokładkę mam eMa na ojcowskim w domu. No ale jak trzeba będzie kogoś wywalić to pewnie pierwsza na liście jestem..

Ostatnimi czasy moje 'happy hours' spędzam w łazience, nie wiem w jaki sposób ale zrobił mi się potwornie wielki kołtun na włosach, tak wielki że już myślałam że będę chodzić z fryzurą alla Sinead O'Connor z piosenki 'nothing compares to you'. Za poradą Siostrzenicy kupiłam odżywkę syoss'a - chwała im za wymyślenie tej odżywki, nic innego nie dało rady, wczoraj ok 4(znaczy już dziś bo to nad ranem było) 'rozwiązałam węzeł gordyjski' :tak::laugh2:
W ogóle to nie wiem co tak działa na moje włosy, moze dlatego że tak długie są, ale jakiekolwiek uczesanie kończy się kołtunem.. z 500 ml odżywki zostało mniej niż pół więc na jeszcze jedno mycie zostało.. Tere Fere moze Ty coś poradzisz??? hehe pewnie aby ściąć włosy.. w sumie mam już upatrzoną krótką fryzurkę.. ale czy mi będzie pasować???

Muma śnisz mi się coraz częściej :zawstydzona/y:;-) coś mi się wydaje że jak wrócisz do pracy i bedziesz przyjeżdżać do Szczecina na pracownicze wizyty kontorlne to koniecznie będziemy musiały się zobaczyć :tak:
Katiuszka ja też z dala od wszystkich babek jestem :tak: tak że jak już się spotkamy to pewnie my we dwie, niedaleko jest lotnisko (w Goleniowie) ok 1,5 h lotu - zapraszam :tak: Kurcze tak myślę o Julusiu i tych wysypkach.. a może pampersy zmień??? moze to coś da..
Gochson ja już kiedyś pisałam.. Patryk przez pewnen czas nie robił kupki a jak już zaczął to pokazały się same takie rzadzizny i po kilku dziennie odparzoną miał pupkę, smaruję oczywiście sudocremem ale też używam chusteczek nawilżonych cleanic dokladnie te: Kindii Baby Sensitive : Cleanic Kindii ładnie wszystko wygoiły, polecam :tak: a jak Adaś??? mniej glutów już???
Tere ja Cię podziwiam.. opowieści jak pilnujesz Timiego doprowadzały mnie o dreszczyk emocji :tak:najlepiej by było jakby Dzieci w ogóle nie chorowały :tak: a z Timim już lepiej???
Zuza achhhh te eMy ;-) ale ja na swoim przykładzie widzę jak to można chłopa do czegoś przyzwyczaić a póżźniej trza tłumaczyć jak dziecku aby się przestawił :tak: u mnie jak u Gatto jest lepiej, wystarczyła rozmowa.. poważna. bo zajmowanie się Dzieckiem i robienie tysiąca innych rzeczy w jednym czasie jest czasami nie możliwe :tak:
Aleksis pewien mały problem techniczny nie pozwolił mi jeszcze zrealizować przesyłki ale nie o tym chciałam.. wiem, rozmawiałaś już z Mumą.. moja koleżanka urodziła 3 tygodnie po mnie Córeczkę.. ta koleżanka jest w moim wieku, robiła te wszystkie badania genetyczne i mało nie zwariowała, ja na tamten czas pytałam Dziewczyny (Muma i Katiuszka) o wyniki i o amnio.. bo tej mojej koleżance chyba na zespół downa wyszło 1:około 200, dziewucha była załamana bo każdy lekarz a nawet pani wydająca jej wynik przymosowo kazała robić amniopunkcję. Usg u niej wyglądało tak ze serduszko niby było jakieś tam nie teges, że udo krótsze - typowe cechy chorego dziecka. Fakt, że koleżanka powiedziala że bez względu na wszystko urodzi ale stresu najadła się co nie miara.. urodziła, całą, zdrową Ulkę.. do dziś wspomina te nerwy.. także spokojnie! wszystko jest dobrze a na usg przezierność wychodzi piękna.. u mie chyba też tyle było aż muszę odszukać moje zdjęcia..
Alex__ do tej pory mi wstyd za mój stan niewiedzy :zawstydzona/y: buziaki dla Cudów :***
Gatto mój eM też się poprawił.. hehe czasami myślę że czyta co piszę ;-) w końcu częściej odemnie siedzi w necie :-p
Kok.o daj chociaż znać ze Ewie przeszło, ze Ty dajesz radę i nie bierzesz pracy do domu!!!
Szyszka a muszę powiedzieć że byłam prawie przekonana ze jak dziś wejdę na bb to zobaczę wiadomośc że urodziłaś.. w grudniu oczywiście ;-) trzymam kciuki aby poród przebiegał bez żadnych niespodzianek.. (aby poszło tak lekko jak mnie;-)) buziaki :***

aaa Tere ale mi pomysła podrzuciłaś.. cieszę się ze teraz jeszcze więcej mogę sobie przypomnieć.. też bedę pisać coś takiego.. z tym że ja chyba zrobię to w formie listu do Patryka.. ja już wcześniej jeszcze jak byłam w ciąży coś takiego chciałam zacząć ale zbierałam fanty, tzn. np. menu z knajpki w którj często jadłam itp. teraz w ramach spacerów obfotografuję wszystkie mozliwe miejsca.. sama jestem ciekawa jak to wszystko bedzie wyglądać za 10, 15 lat..


Się pochwalę ze mój Synek.. przedwczoraj sam zasnął :szok: oczywiście leżałam koło Niego ale bez żadnej inwazji mojego cyca :happy: norrrrmalnie chodzę Go i całuję przez cały dzień ;-):tak::biggrin2: i wydaje mi się że jak mnie woła to słyszę 'mamama aniaaa' :-) aaa kilka razy zadrzyło Mu się 'muma' powiedzieć, pewnie dlatego Muma mi się często śni ;-)

idę bo się obudził i zaraz zacznie opierniczać mnie ze nie przychodzę, narazie to taka miła wymiana spostrzeżeń 'jestem sam, o kurczę jestem sam' i to słodkie 'annnjia' oj lecę do Niego :-)

do później Dziewczynki, miłej niedzieli :***
 
Witam niedzielnie
Katiuszka ja czytala kiedys o tym kwasie borowym. Uzywam tej masci sporadycznie jak jest naprawde zle. Pomaga szybko a inne specyfiki srednio dzialaja.
Ani@k ja wcale nie uzywam chusteczek. Przemywam woda przegotowana i przecieram wacikami. Niestety Adas ma wrazliwa skore i jak uzywalam chusteczek to mial odparzenia co chwile.
Szyszunia no doczekalas do grudnia- gratuluje.
Muma daje probiotyki caly czas. Moze po prostu potrzebuje wiecej czasu zeby do siebie dojsc. No a moze faktycznie jakis tam zabek wychodzi w wszystko sie nam nalozylo.
Widze ze zolte kartki podzialaly bo od razu wieksza aktywnosc.

Ja dzis wstalam z katarem i bolem gardla wiec widac ze wszyscy u nas musza przejsc przez choroby. Adas dzis nie kicha i poki co nie zauwazylam zeby mu lecialo z nosa chodz wczoraj odciagalismy gile odkurzaczem.
Emek te duzo lepiej. Wczoraj wyszlismy na maly spacer. Adas zadowolony no ale mnie cos chyba spacer nie posluzyl. Dzis biore sie za siebie ostro i sie kuruje. Cel na dzisiaj- jutro wszyscy zdrowi.
Milego dnia.
 
Muma nie nie, ja mam w okolicy, przy głównej ulicy...hehehehe zrymowało się.
Tak masz rację, Ani@k troszkę jest usprawiedliwiona, mały bąbel, ale koko? Caterina, Alex, aaronka chyba już o nas zapominają...
Znicze widziałam już parę lat temu, masakra, choinki ok, ale te mikołaje żenada.


Katiuszka
w sumie to nasze mamy nas wychowały na aftinie i tormentiolu i jakoś pokrzywione nie jesteśmy, chyba to trochę na wyrost, albo strategia firm farmaceutycznych, co by kupować kolejne produkty.

Szyszka to jak coś to wiesz, sex codziennie cztery razy po dwa razy i tyle samo łażenia po schodach.... i będzie Mieszko na drugi dzień.

Ani@k no pewnie, że poradzę, nie jedna u nas babka ma taki problem. Rozwiązuje to olejek liss (loreal professionel) kupisz tylko w salonie, ale polecam w hurtowni na allegro, do tego maska z tej samej serii i kłopot z głowy. Używasz tego na co dzień po prostu, a na prawdę po ciuteczku i od połowy włosów ku końcom się nakłada. Pięknie wygładza. No chyba, że chcesz loki to przy tym nie ma bata, żeby nawet po lokówce się trzymały, tak silnie wygładza ta seria. Przy tym kołtun nie jest możliwy, nawet tapir za bardzo się nie trzyma. Masz po prostu przesuszone włosy, farbowaniem, kosmetykami typu pianka, lakier, albo ogrzewaniem w domu, albo karmieniem, ale jak widzisz rada jest.

A ten mój pamiętnik to właśnie jakby list do niego, tylko z fotografiami. Oczywiście na każdym kroku wyznaję mu miłość...hihihihihih


Z Timem lepiej z dnia na dzień. Znów już nie chce się przytulać za długo, bo przecież nie ma czasu na pierdoły, bo jest zabawa. Cały czas targa tego Kubusia Puchatka interaktywnego, nie myślałam, że będzie to lubił, a proszę, nawet taki maluch bawi się takimi zabawkami. Jak misio śpiewa i się kołysze, to on też jak raper tańczy na siedząco i się kołysze...hehehehehe


Gochson
kurde ja też ból gardła i zdrapane gardło. Jak zawsze każda choroba musi kończyć się u mnie brakiem głosu, albo skrzeczeniem. No więc teraz skrzeczę, masakra. Skończmy już wreszcie te choroby, bo zarażamy te nasze baby z BB.



eM pojechał kolejne auto oglądać, kurczę już chciałabym mieć jakiś wóz w końcu...
Po południu przychodzi babcia do Tima, a my do Poru na zakupy. Muszę parę prezentów kupić. Może do Home&You wejdę...hmmmm
 
reklama
czesc
zyje, cherlam i smarkam wiec biegac nie moge i do doopy mam nastroj:-(
Aleksis na pewno dzidziol bedzie zdrowy!! :tak:dziewczyny juz napisały wszystko chyba, trza naprawde dobrego lekarza znależć i zobaczysz, ze dobre wiesci usłyszysz:tak::tak:
alex fajnie ze imprezy sie udały. Dzieciaki chyba nie wiedzą za która zabawke sie zabrac;-):-)
Ani@k ciesze sie,ze poukładało sie u Was w domu i Patryk juz mówi;-):-p
tere super ze Timus zdrowieje! sie nameczył biedak, no ale teraz juz tylko lepiej bedzie:tak: hehe Młoda tez sie kiwa do muzyki na siedząco, smiesznie to wygląda:-)
Widze,ze juz wiekszosc ma prezenty dla bliskich.. a ja nic.. Od kilku dni sie zbieram do wybrania zdjec Młodej do kalendarza dla tesciow i rodziców i ciagle mi nie wychodzi
Ewcia ju ma sie dobrze. Wczoraj bylismy u znajomych, Młoda zabrała sie za wyżeranie z kociej miski karmy:-) W ostatniej chwili ją powstrzymałam. Wzięła jak swoje;-):-)

miłej niedzieli baboli:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry