reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Aronka dzieki.
Ja dzis nie spalam. Tim caly czas charczal i nie mogl oddychac. Zaciągał flegme do pluc i go zatykalo. Przynajmniej kilka razy na godzine odwracalam go glowa w doł i pukalam w plece,bo on w ogole nie odkrztusza. Nic nie kaszle,a tak charczy ze az ja odruchowo kaszle za niego. Nie wiem czemu to mu nie przeszkadza mimo,ze nie moze oddychac. Nie spalam. Dopiero o 6.30 eM sie obudzil i go przejal. O 2iej w nocy miał 40st to mu zbilam okladami,wietrzeniem i nurofenem. Teraz eM zabral go do lekarza. Czekam i drżę.
 
reklama
Dzien doberek, czyzbym byla pierwsza??
Ciekawe kiedy skoncze posta. Polozylam mloda do lozeczka bo jakas straszna marudella jest, moze zasnie choc na chwile, to sie doprowadze do stanu uzywalnosci.
Nocka byla taka se, obudzila sie o 24 i chciala sie bawic w najlepsze, ale zrobilam jej mleka i na szczescie zasnela, az do 5.30, ale wzielam ja do naszego wyrka i dotrwala do 7. Ogolnie od 7 marudzi i mi taka okropna scene zrobila przy obcinaniu paznokci, ze az sie zanosila. Ale musialam jej obciac te pazury, bo juz jestem cala podrapana:-(

Aaronka, masz racje, czasem cie omijaja po prostu fajne impry:-)

Katiuszka no to mialas imieniny!! ale mnie mozesz wyslac kartke po angielsku:tak:wcale nie bede uwazac cie za wielka pania z Anglii:-D, ale fakt faktem glutki zawsze budza sie w niewlasciwym momencie, jak jestes w polowie czegostam:-D

Tere fere jak Tim dzisiaj?? pytalas o mrozy u nas....wlasciwie odkad tu jestem (ponad 5 lat) to tylko raz byl mroz, w sensie, temperatura spadla ponizej zera, zazwyczaj raz, dwa razy w zimie pada snieg, ktory zaraz topnieje, bo zazwyczaj wlasnie nie ma mrozu. Ale niestety nasz region jest straszliwie wilgotny, to znaczy, ze jak nie ma slonca, to nawet jak jest 10°C to odczuwa sie jakby bylo -30. Bo to jest takie uczucie jakby to zimno wlazilo do kosci, paskudne ogolne:-(

Zuzanka napisz prosze jak ci jest w roli mamy...no i wstaw jakies zdjecie!

Gdzie reszta??
 
Gatto to może opowiadaj bajki albo spiewaj jak obcinasz pazury. Ja tak robie prawie zawsze i nigdy nie mialam problemu. No i nie podchodze do tego gdy jest rozbawiony Tymek bo wtedy tak macha rączkami,ze bym go za nic nie ujarzmiła.
 
Tere fere kurcze bidny twoj synek:-:)-( to chyba jakies wirusy lataja w powietrzu:-(
Jesli chodzi o pazury to nic nie pomaga, choc eM nie ma problemow, przy nim zazwyczaj jest grzeczna.

Muma, co to sie porobilo na wsi twojej, spadlo troche sniegu i juz neta niet??

Ja ostatnio troche sie wkurzam na bb, bo mi sie nie laduja strony, musze odswiezac, wiesza sie....myslalam, ze moze wina neta, ale wszystko inne smiga, a tu zonk. Jedna strone otwieram 2 razy:eek:
 
Gatto no dzieciaki tak mają, ze wybierają sobie ciekawy czas na zabawę, np. 24


tere fere co tam u lekarza. Daj znać jak Tymek.

Ja od rana zapracowana, bo przez te dwa dni L4 (czwartek, piątek) mam trochę zaległości. Będę co jakiś czas podczytywać - w przerwach na śniadanie.
 
hej!!!
Witamy się i my:-) pospaliśmy do 8:30!!!!!!!!!! tzn. młody spał, bo jak już od 7 tylko leżałam. Kurdę...jak ały śpi, to ja nie mogę, a jakbym pospała, to on od 6-ej urzęduje :eek: eeehhh zawsze pod górkę:-D
tere fere ooo rzeszzzz kurka!!!!!!!!!!!! no to się rozwinęło choróbsko!!!!!!!!! ja mam to samo z tym odruchowych kaszlem. Jak małemu coś tam chrypi w oskrzelach, to ja kaszlę, ale na szczęście, zaraz to odkrztusza. Daj znać co lekarz powiedział! buziaki dla maluszka!!!!!!! niech szybko wraca do formy:-)
Gatto nooo patrzcie Cristi dziewuszka, a nie lubi manicuru:-pJulek nie robi afery, czasem tylko wyrywa mi rączki, ale ogólnie nie ma problemu. Nawet dzis rano mu obcinałam, bo coś mu szybko znowu urosły. Kurka...sorry,ale zapomniałam....Cristi ma jakieś ząbki?:sorry: może dlatego taka marudna? albo po prostu ma taki nastrój i koniec. Nie nadążysz za dzieciami:-p
Muma a co to się stało? tak Was zasypało???? no nic będziemy tu niecierpliwie czekać na Ciebie:tak::-) co Ty biedna bez neta poczniesz? ;-)pewnie sprzątanie będzie:-D
aaronka tak, tak, musisz się częściej meldować, bo serio przegapiasz najlepsze momenty:-) ale Jagódka się męczy przy tych trzonowcach:-( mam nadzieję, że szybkojej wyjdą i będzie już spokój. A co to za egzamin ma Twój eM? Wy to się w kółko kształcicie tylko;-)ale to dobrze, dobrze...nigdy nadmiar wiedzy, nie?:tak::-)
Gochson jak Adaś? jest poprawa? kupale dalej rzadkie? zdrówka dla synusia!!!!!!!!!
kok.o a Ewci już przeszło? żłobkuje się już?
zuzka młoda mamusiu!!!! nie depiluj ud tylko pisz nam tu jak wygląda Wasz dzień, jak Julianka, eM wział sobie wolne na te parę pierwszych dni czy sama wszystko ogarniasz? nooo kurkaaa mam tyle pytań, a tu zero odpowiedzi. No ale wiem jak to jest na początku, do tego spadło to wszytsko na Ciebei tak prakycznie z dnia na dzień. Jeszcze trochę nauczycie się siebie i jakoś te dni będą miały swój harmonogram, bo na początku to istny chaos:cool:
Aleksis wstałaś już? czy dziś postanowiłaś odespać wczorajszą pobudkę skoro świt?;-):-) kiedy masz teraz wizytę? bo się pogubiłam...jak zwykle:sorry:
Nowe dziewczyny wpadły i tyle ich widziałyśmy:sorry:boją się nas? nie podoba im się tutaj? eee my nie takie wredne jak się wydaje na pierwszy rzut oka:-D
oki, idę na jakieś śniadanko. Nie wiem czy nie wyruszę z młodym na jakiś shooping. 4 grudnia mam koleżankę z córkami z Francji, a że to akurat Mikołaj będzie coś pasuje dziewczynkom dać...a że to młode panny już to i mam problem co? wymysłiłam, ze ciuchów nie będę kupować, bo cholera wie w czym one chodzą, zabawki tez odpadają...no i wpadły mi w oczytakie zestawy świąteczne, np. ładny kubek-filiżanka w norweskei wzory do tego małe opak, kosmetyków rozgrzewajacych. Albo inny zestaw takie śmieszne, grube skarpety-bambosze też w norweskie wzory i do tego jakeś pierdoły są...nie pamiętam co. No i jakies angielskie słodycze do tego i chyba będzie, nie? lubię robić prezenty, ale na spokojnie, a nie z mały w wózku i jeszcze szybko, zeby zdążyć na obiad do domu, bo tu nie ma gdzie podgrzać i mu dać:cool:
to do później!!!! miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaa Muma moze wyślę Ci z dwa kilo netu, co?;-):-)
 
Ostatnia edycja:
hej, zaraz lece na KTG wiec tylko na sek wpadlam, szkoda mi Waszych dzieciaczkow, az serce boli i zAstanawiam sie czy ja sobie poradze w takie roli...Duzo zdrowka dla Was i bobasow.

Mam pytanie czy ja dla niemowlaka powinnam miec jakie lekarstwa juz w domu w razie czego???:eek: Cos na goraczke, kolke itp???
Wwole terraz o tym pomyslec i zamowic niz pozniej w stresie sie zastanawiac i Mume smsami meczyc :* pomozcie plisss
 
reklama
Do góry