reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Zuzanka nie martw sie, wiesz jak jest jak pada snieg, wszystkie autobusy opoznione, pomalu trzeba chodzic i takie tam.

Bionda ja tez tak mam z jedzeniem i wkurwem ale zwalam na ciaze:-D A male reczniczki do malej dupki sa baaaardzo potrzebne! Ja mam 20!!

Aleksis wiesz, uczucie wzmacnia po takiej klotni. W koncu jakos trzeba sie czasem wydrzec :-)

Katiuszka moja tesciowa jest ok, ale jakbym miala z nia mieszkac to bym jej na pewno cos nieprzyjemnego zrobila:eek: dobra na odleglosc. Jesli chodzi o badania to u nas w 36 tc robia tampon waginalny i rektalny na paciorkowce (streptococcus), potem ekg serca, w 38 tc wizyta controlna w szpitalu gdzie rodzisz (usg dla sprawdzenia ilosci wod plodowych, polozenia dziecka i ktg). W dzien przewidzianego porodu rowniez ktg i jesli nie ma akcji to mowia oni kiedy przyjsc nastepnym razem. Zazwyczaj po 10 dniach po terminie jesli nie ma akcji to zaczynaja wywolywanie jakims zelem, ktory nakladaja na szyjke.

Kok.o ty nie marudz, bo potem Ewcia bedzie marudzic, ze jej sie trafil upierdliwy egzemplarz hihi:-)

Ani@k co ty tak cichutko siedzisz jak myszka???
 
reklama
Zuzanka-az sie zakrztusilam ze smiechu, czytajac o Twojej diecie, czyli sen do 10ej, a najlepiej do 12.Dobre, podoba mi sie:-DNie mozesz jej inaczej zlapac?Ja tez sie zawsze martwie.na pewno juz wrocila do domku

Kasica-kiedy beda wyniki eMa?
Ksiazki:
Tajski masaż - Hanna Bakuła
I tak doczekaliśmy końca - Joshua Ferris
Mała Angielka - Catherine Sanderson
Bóg jest moim kumplem - Cyril Massarotto
Całe zdanie nieboszczyka - Joanna Chmielewska
Cukiernia Pod Amorem. Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Mama, smoczek! - Magda Fres


Dostalam czerwona roze i buziaka;-)
 
nie no Aleksis no to się przeprosił znaczy się jak róże są :tak:

a dieta najlepsza hehe ciekawa bardzo no nie ;-), co do Młodej to wiem,że duża itd byłam w jej wieku przecież nie tak dawno :szok::tak: a wróciła jakieś pół godziny temu :rofl2: i jeszcze mnie się pyta czy może jutro zostać u koleżanki na noc ,która nie mieszka z rodzicami nie chodzi do szkoły bo pracuje ma skończone 18 lat a nie mieszka z rodzicami bo ją podobno matka biła :eek::szok: i co ja mam zrobić ? godzić się nie godzić ? ja wiedziała,że tak będzie !!! ale nie sądziłam,że będę się zastanawiać czy ją mam puścić do koleżanki czy nie ...inaczej jak są rodzice w domu ,eh muszę z M pogadać
 
Aleksis czasem dobrze jest się popstrykać a później się przytulić a jak u Ciebie ,masz jakoś teraz czekać na @ ?ja już zaczynam więc z II kresek nici ;-)

Ja dalej mam jeszcze brazowe plamienia, niech to sie wreszcie skonczy. Kupie sobie testy owulacyjne, a za 5 tygodni pojade na wizyte do kliniki aby sie umowic na kolejna IUI.Trzeba kuc zelazo, poki gorace
 
nie no Aleksis no to się przeprosił znaczy się jak róże są :tak:

a dieta najlepsza hehe ciekawa bardzo no nie ;-), co do Młodej to wiem,że duża itd byłam w jej wieku przecież nie tak dawno :szok::tak: a wróciła jakieś pół godziny temu :rofl2: i jeszcze mnie się pyta czy może jutro zostać u koleżanki na noc ,która nie mieszka z rodzicami nie chodzi do szkoły bo pracuje ma skończone 18 lat a nie mieszka z rodzicami bo ją podobno matka biła :eek::szok: i co ja mam zrobić ? godzić się nie godzić ? ja wiedziała,że tak będzie !!! ale nie sądziłam,że będę się zastanawiać czy ją mam puścić do koleżanki czy nie ...inaczej jak są rodzice w domu ,eh muszę z M pogadać

Zuzanka-nie puszczaj jej!!!Juz sobie moge wyobrazic, czego ta kolezanka jej moze nauczyc. Na pewno skombinuje alkohol, moze i chlopaki sie pojawia...W ogole bym zabronila sie chyba z nia jej spotykac. Niech jesczcze sie nacieszy troche swym dziecinstwem.Moze za ostro,ale chuchac lepiej na zime
 
no też mi się wydaje,że na noc to nie puszczę jej była dzisiaj u niej po szkole i dlatego wróciła późno ,podobno to jest dziewczyna koleżanki z klasy :-)

i tak wróciła jakaś taka dziwna nie wiem ,kurcze ale chciałabym jej ufać ale chyba muszę trochę być podła sucz i jej nie puszczę :confused2::no:

a z tym kuciem ,póki gorące to jasne ,że działajcie ja żałuje że od razu po ciąży pozamacicznej nie działałam szybko tylko odczekałam swoje ,ale co ma być to będzie nie będę tego rozpamiętywać w nieskończoność przecież ,Aleksis ja nie pamiętam kiedy dostałam kwiaty od mojego ,ostatnio nagrabił sobie i nic !!!!:crazy:
 
Ostatnia edycja:
Dawno mnie tu nie było.
U mnie wszystkie badania dobre, stymulacja cyklu luteiną podjęzykową.

Jednak staranka odłożone na wieki.
Guzek w piersi nie był grzeczny i trzeba się go pozbyć póki w początkowym stadium. Operacja dopiero na wakacje później jeszcze naświetlania....
Jak kopniak to taki na maxa
 
hej babki!

Otworzylam okiennice i co widze?? snieeeeeg!!:-D co prawda tylko tak popruszylo ale jednak jest.

Haszitka wspolczuje, wiem co czujesz, bo bardzo podobny problem mialam i tez czeka mnie leczenie :eek: Trzymaj sie i na pewno pojdzie dobrze, jak to poczatkowe stadium:tak:

Zuzanka kurde chyba tez bym jej nie puszczala:eek: Z drugiej strony musisz tez byc bardzo delikatna, coby sie dziewczyna nie zbuntowala, bo to taki glupi wiek i niewiadomo czego nie zrobila:eek:

Aleksis ja "stara" Chmielewska uwielbiam, a "Cale zdanie..." jest super!
 
dzień dobry

Gatto macie śnieg :szok:rzadko się zdarza ? chyba? nie wiem ,matko jak ja pustka w głowie świecę nic nie wiem ostatnio :cool:

no i wiecie co puściłam ją :dry: postanowiłam jej zaufać ,jest grzeczna niczego mi nie zrobiła głupiego przez te lata ,a jak mam jej wiecznie zabraniać to w końcu sama kiedyś wyjdzie i jeszcze mi nic nie powie ,a tak to zawsze mi mówi gdzie jest ,jak nie działa telefon to pisze od koleżanki,że jej padł albo zapomniała go i żebym się nie martwiła wszystko dobrze...zobaczymy ,na ile mogę jej zaufać i mam nadzieję,że dobrze zrobiłam :-(


witam się z kawką ,a samopczucie średnie mam jakaś śpiąca i ogólnie jakaś przymulona :dry::sorry2::-(
 
reklama
Hej Dziewczynki,

No nie nadrobię znowu tyle napisałyście..

Haszitka bardzo współczuję .. Moja mama miała operację guza piersi 5 lat temu i mimo tego, że prowadzi specyficzny tryb życia (pije po prostu za dużo..) jest wszystko OK, guz też nie był duży ale niestety złośliwy.
Dlaczego dopiero w wakacje masz operację ?? Z tym nie powinnaś czekać. Może spróbuj dowiedzieć się o termin w szpitalu Kopernika w Łodzi - tam jest wielki oddział onkologiczny i bez żadnych znajomości ani kopert mieliśmy operację 3 tygodnie po wyniku histopatologii.
Mama też miała potem naświetlania i dostała Tamoxifen na 5 lat ale nie wiem czy go bierze a jeśli bierze to zapija drineczkiem..
Trzymam mocno kciuki ale wiem, że będzie dobrze :tak:

zuzanka - też bym jej nie puściła :tak: Ewentualnie pozwoliłabym dłużej zostać i eMa wysłała żeby ją odebrał samochodem;-)


Ja wczoraj miałam rozmowę wieczorną z matką. I dobrze mi to zrobiło, wręcz wyleczyło mnie narazie przynajmniej z obaw, że jest jej źle , że sobie nie radzi. Darła się na mnie jak rzadko kiedy, teraz wymyśla, że ja zajmuję się dziadkami dla ich pieniędzy, zarabiam na tym.. O mnie, dzieci nawet nie spytała. Skoro ma siłę tak się drzeć, znaczy się nie umiera;-)

Idę po Smoka , on wyobraźcie sobie śpi jeszcze !! Potem z kawką wrócimy do Was:tak:
 
Do góry