reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam Dziewczynki :-). Nie udzielam sie bo nie mam o czym pisac :no:, wypadlam ze staranek, a i o wyprawce tez nie mam nic do powiedzenia.
Chcialam tylko bardzo mocno pogratulowac Ani@k !
Ani@k kochana nasza dzielna kobieto! Przyjmij moje spoznione ale najszczersze gratulacje :-). Dbaj o siebie kochana i lez i pieknie pachnij :-).

Zuzanka, jeszcze dla Ciebie slowo na niedziele :-D. Czytalam, ze jak sie bierze ziolka to nie mozna braz hormonow. Poszukaj moze info na ten temat. Ja zrezygnowalam z ziol. A Ty masz zdiagnozowana nadczynnosc czy niedoczynnosc? Ja dzis weszlam na dawke euthyroxu 50, jak do tej pory nie mam kolatania serca wiec chyba mi sie uda to szybkie przejscie do 125. Te dlugie cykle tez moga byc spowodowane zlym wynikiem tsh.

Ja przez tydzien na euthyroxie schudlam 1kg :-D.

Buziaczki laski.
 
reklama
ee Bionda noo a ja nie schudłam a chcę !!!to taka niesprawiedliwość :-p:-p;-) no jak nie masz o czym pisać? jak firma? co na obiad planujesz? Ty masz dużą dawkę to znaczy większą ode mnie ja mam 25 i widzisz piłabym ziółka ,żebyś mi nie powiedziała ,jesteś potrzebna tutaj bo tak to bym sobie biedy narobiła :angry:
wiesz co nie wiem jaką miałam stwierdzoną ?:eek::sorry: normalnie nie wiem .....tsh tylko miałam podwyższone 4,5 ale mi nic nie powiedziała ,w piątek ide na badanie zobaczę czy spadło ? wiesz co też czytałam ,że tarczyca może wydłużać :tak: a teraz u mnie to jeszcze ten torbiel się zrobił na prawym jajniku i on też powoduje,że mam dzisiaj 40 dc :confused2::crazy:

katiuszka nie możesz jej nic mówić nie chce trudno,może nie czuje potrzeby albo może nie może ? a nie mówi nic? i trudno jej i wstyd i woli powiedzieć ,że woli to czy tamto od dziecka
mój M dzisiaj mi artykuł przesłał do czytania
Bogda Pawelec i Wojciech Pabian zajmująco opowiadają m.in. o niepłodności i in vitro - "Niepłodność to wielki dramat pary" - rozmowa z psychoterapeutką i ginekologiem - Galeria - Książki - WP.PL
 
Hejka :-)
A ja przytestowałam sobie dziś z rana i na szczęście jedna piękna krecha wyszła :tak: ALe ponieważ @ nie ma i pewnie długo jeszcze nie będzie to teraz trzeba uważać już ;-) Uffffffffff.....
Od razu lepszy humor mam i Oluś przez to grzeczniejszy :-)
Chyba się wybierzemy na spacer choć jest szaro ale nie wieje i nie pada, no trzeba iść wyjścia nie ma..

bionda - miło Cię tu widzieć :tak:Właśnie napisz co na obiad , masz takie kreatywne pomysły :tak:

zuza - @ nie ma to sama wiesz.. wiem, że już tak było tysiąc razy ale i tak &&&&&&&&

katiuszka no to gratuluję dobrego samopoczucia, w wieku 39 lat bez dzieci - kurczę nie wiem czy mogłabym dom urządzać... Ale może nie zapragnie.. nie każdy musi w końcu.

Wrócę do WAs jak się przewietrzymy ;-)
 
Zuzanka, u mnie to jest zawsze kociol. Wrocilam z Polski, w weekend bylam Rumuni i wrocilam chora - jakas grypa mnie zlapala bo gila mam do pasa. A na obiad to dzis zupka warzywna pikantna bardzo co by mi te bakterie wypalila :-D. Musze sie szybko kurowac bo w piatek mam targi i z gilem nie za fajnie bedzie.
Z tymi cyklami dlugimi to mi dr powiedzial ze dziwne, ze mam regularne , teraz jestem ciekawa jaki cykl bedzie po euthyroxie. O ziolkach byla taka obszerna notatka w necie i bylo napisane , ze ziolka reguluja hormony wiec cos w nich musi byc. Ja sie boje ryzykowac bo mam duza dawke hormonow docelowo. A Twoj endo dal ci dawke pod katem ciazy?

Katiuszka, ty jestes dzielna dziewczyna ale uwazaj bo na zakupach urodzisz ;-).
 
bionda to się kuruj ,ale chyba wszędzie i wszyscy ostatnio chorują :sorry:a targi gdzie masz ?
ja dzisiaj mam jeszcze pomidorową ale muszę coś z fileta z kurczaka wymyśleć bo w lodówce mam i zaraz mi ucieknie jak nic z nim nie zrobię :confused2::laugh2: wiesz co tego też się nie podpytałam,:zawstydzona/y: no mądra jestem żadnego pytania jej nie zadałam :nerd: będę się umawiać do niej to się zapytam jej co i jak :tak: ja na początku brałam przez 5 dni 1/2 tabletki ,później kazała przejść na 1 tab /dziennie .O ziołach nie czytałam ,ale faktycznie może lepiej nie przesadzać jak mam i euth i dupek .

Kiedy masz kontrolę ?

dzisiaj już mam śluz różowy więc czekam na @ jak na zbawienie bo chcę wyregulować te cykle
 
hej bionda:-)
Fajnie, że wpadłaś do nas!!! jak to nie masz o czym pisać? a chociażby o gilu w nosie:tak::-D musiałaś spasować ze starankami, rozumiemy to...ale przecież życie to nie tylko staranka. Tyle się u Ciebie dzieje, byłaś w Polsce, potem w Rumunii...no ja bym miała pisania na conajmniej 3 strony:laugh2: a wyprawkowo się trochę zrobiło, bo dopiero co kok.o była na "wylocie", teraz aaronka się szykuje, ja i zaraz po mnie Gatto...to się wypytujemy siebie nawzajem, bo tyle tego teraz jest na rynku, że naprawdę człowiek wariuje co trzeba, a co tylko nam wmawiają. Ja bynajmniej jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę i gdyby nie rady dziewczyn, to kiepsko by było:sorry:
A co do mojej szwagierki...to macie rację, ja jej nic nie mówię, żeby się śpieszyła, że są ważniejsze sprawy niż superowo urządzony dom, super fura w garażu...Ona inaczej myśli niż ja, powiedziałam jej tylko, żeby się dobrze zastanowiła, bo jeżeli faktycznie nie czuje tego instynktu, nie chce się babrać w kupkach itp, to ok, są i takie kobiety i fajnie sobie żyją. Tylko to trzeba naprawdę wiedzieć, żeby nie obudzić się za 2-3 lata z ręką w nocniku, a wtedy będzie płacz, stawanie na głowie, żeby tylko zajść w tą ciążę. Powiem Wam, że trochę jej współczuję, z jednej strony nie jest jeszcze gotowa, ma inne plany, marzenia...a z drugiej strony ma świadomość, że czas jest nieubłagany...
zuzanka w takim razie trzymam kciuki za rychłe nadejście @!!!! kto by pomyślał...zawsze trzymamy kciuki żeby cholera nie przyszła;-) ale wiem o co chodzi, niech już przyjdzie, uregulujesz sobie te cykle i można będzie się starać:tak:
ani@k jak tam dzisiaj? mdłości były??? aaaa no i jak choróbsko? lepiej Ci???
aaronka co tam u Ciebie? jakieś znaki przepowiadające nadejście Małej???

O matko...ale sie wystraszyłam!!! w telewizji pokazywali, że w centrum Londynu rozbił się helikopter:szok: myślałam, że znowu ataki terrorystów:szok:

Muma czyli nie gratulujemy z powodu II kresek???;-):laugh2:
 
Ostatnia edycja:
katiuszka no właśnie ja widziałam,ale nic nie pytałam myślałam,że wiesz o tym wypadku ? no nie strasz terrorystami :no::-(
bionda a w Rumunii na weekend pojechaliście czy z pracy ?katiuszka ma rację ,to ,że dziewczyny piszą o wyprawkach to trudno niech piszą a My możemy o zupach itd pisać ,jest mnóstwo tematów ....:****
 
katiuszka no właśnie ja widziałam,ale nic nie pytałam myślałam,że wiesz o tym wypadku ? no nie strasz terrorystami :no::-(
bionda a w Rumunii na weekend pojechaliście czy z pracy ?katiuszka ma rację ,to ,że dziewczyny piszą o wyprawkach to trudno niech piszą a My możemy o zupach itd pisać ,jest mnóstwo tematów ....:****

hahaha zuzanka a kto nam wklejał zdjęcia mebelków dla dzidzi?;-):-)albo pościeli...i ręczników???:-D
 
reklama
elooooo:-)
łłooooo ho ho!! bionda! milo Cie znowu poczytac;-):-)
zuzka torbielka szybko sie wchlonie, po @ (jesli w ogole przyjdzie;-)) na pewno jej nie bedzie:tak:
katiuszka no w sumie to nie wszystkim instynkt sie włącza, moze szwagierka z tych, co raczej wola od dzieci z daleka sie trzymac... ja tam to rozumiem. CHociaz fakt, nigdy nie wiadomo,czy nagle sie coś za kilka lat nie odmieni i bedzie wtedy problem.. Jak to mówią, na dziecko nigdy nie ma odpowiedniej pory (zawsze cos jest do zrobienia/zarobienia/zbudowania/dokończenia itp).
A o do grzebania w kupkach: ja zawsze z tych obrzydliwych byłam, jak widziałam psią kupe na chodniku to mi sie zbierało na wymioty, jak jakis facet odcharknął i splunąl na chodnik- od razu mnie cofało. M smial sie, ze bede haftowac przy kazdej zmianie pieluchy. A teraz-wycieram to pupsko ufajdane po pachy i nie ma problemu;-):-) JAkos samo mineło:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry