reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

nenius bo taka gin powinna być. W końcu to ma byc ktoś kto zajmie sie intymną strefa naszego życia. Powinniśmy czuć sie dobrze w towarzystwie tej osoby...przede wszystkim zaufanie...
A co u Ciebie? Jak staranka wiadomo już cos o fasolce?

no nie, bo ja jeszcze staranek nie zaczęłam :no:, dopiero koło lata się za to wezmę :-D

A co u mnie? Daria nadal chora, ja byłam dziś na kontroli po czwartkowym zabiegu wycięcia kaszaka na głowie, czekam na wyniki badania tego co wycięli i muszę jeszcze zrobić badania krwi bo za bardzo krwawię przy wszelkiego rodzaju zabiegach. Ranka goi sie dobrze, ale zdjecie szwów dopiero w piątek. Dziś mi tylko czymś popsikali.
 
reklama
Loreta a może idź jeszcze w tym cyklu. Opowiedz nowemu ginowi co ta baba nawygadywała. Przecież ona na jakiegoś znachora zakrawa!!:wściekła/y:
Oby ten nowy lekaż okazał się strzałem w dziesiątkę :tak:
 
Monik tylko oni obydwoje w tym samym szpitalu pracują.
Czekam jeszcze na namiary na jednego gin, nie wiem co zrobić.
W poniedziałek jest to usg, zobaczymy.
Najgorsze jest to, że ja już 6 raz będę zmieniać lekarza. Nie wiem czy ja jestem taka wymagająca, czy po prostu mam takiego pecha. A może w Krakowie nie ma dobrych lekarzy?
 
LORETA-witaj.To jest fakt ze musisz zmienic lekarza .Ja tez jak bylam w pierwszej ciazy ktorej poronilam chodzilam do takiego gin. ze nic nie widzial zlego i wiem jak bardzo wazne jest dobry gin.teraz tez chozde do podobno dobrego ale to sie zobaczy czy on taki dobry .POWODZENIA
 
ja też chce II kreseczki. Zapaliłam świece, zmroziłam szampana i zobaczmy jak sie wieczór rozwinie;)
 
Majeczko a mi się smutno zrobiło oglądając te testy, tyle ich ostatnio widziałam, tylko na moich to jedna kreseczka była, a na jednym tym oglądanym to była data 4XII 2007. Wtedy przyszła do mnie @. Pamiętam tą datę, bo @ miała nie przyjść.
Zresztą na co ja liczę przy tak wysokim FSH, menopauza nadchodzi a ja o dziecku myślę. Może jak mój Dawidek dorośnie to obdarzy mnie gromadką wnuków.
Chciałabym aby ten dzień się już skończył
53.gif
 
dorota123456789 termin @ mam na 27 jeśli sie nie pojawi...to zrobie test 30. Mam zamiar wytrzymać do tego czasu bez testowanka:tak:

Kaka82 fantastycznie sie rozwinie ten wieczór...:-) trzymamy kciuki:tak: odpręz się i zapomni o całym swiecie...;-)
 
reklama
Majeczko a mi się smutno zrobiło oglądając te testy, tyle ich ostatnio widziałam, tylko na moich to jedna kreseczka była, a na jednym tym oglądanym to była data 4XII 2007. Wtedy przyszła do mnie @. Pamiętam tą datę, bo @ miała nie przyjść.
Zresztą na co ja liczę przy tak wysokim FSH, menopauza nadchodzi a ja o dziecku myślę. Może jak mój Dawidek dorośnie to obdarzy mnie gromadką wnuków.
Chciałabym aby ten dzień się już skończył
53.gif

a ja wiem,że jeszcze ujrzysz na tesciku I I
zobaczysz:tak::-)
 
Do góry