reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jo.M. - L-4 mam do 28.03, ale chyba będę musiała wrócić wcześniej do pracy, ponieważ moje dochodzenie do siebie po zabiegu już w oczy kole szefostwu :wściekła/y: Najlepiej by było jakbym w drodze powrotnej ze szpitala już pojechała do pracy :wściekła/y: Są już zapytania kiedy wrócę do pracy. Szefowa powiedziała, że jak jej mama miała laparoskopię po 3 dniach była na chodzie. Ja owszem jestem na chodzie, ale jak siedzę dłuższy czas to mnie brzuch zaczyna boleć i rwać i muszę się położyć. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie wysiedzieć 8 h w pracy. Już słyszę co oni o mnie opowiadają. Dobrze wiedzą, że staram się o dziecko dłuższy czas, zero zrozumienia z ich strony, ale czego się można spodziewać po ludziach, którzy widzą tylko czubek własnego nosa...

dorotav - przede wszystkim gratuluję ujemnych wyników z wirusologii :tak: Trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizytę, koniecznie nam napisz co Ci dr powiedział. Miałam laparoskopię, mam endometriozę 1 stopnia i usunęli mi liczne ogniska endometriozy. Mam nadzieję, że tj. odpowiedz na moje niepowodzenia.

maaagdzik - jestem z Wami, podczytuję Was i trzymam kciuki :tak:

kiki - przykro mi, że się nie udało, byłam pewna, że ten raz to jest ten Twój raz. Z dnia na dzień czuję się coraz lepiej, dochodzę do siebie w zaciszu domowym :-)

Jo.M, Olusia, zula, kiki - może macie ochotę na spotkanko z początkiem kwietnia??

Esiek - może uda Ci się tym razem dojechać?? Gratuluję pięknego przyrostu bety :tak:
 
Ostatnia edycja:
MARZEC:
21: dorotav - wizyta
24: Uda się - wysoka beta
24: Pyscek - wysoka beta
24: Asita - wizyta kontrolna przed stymulacją
24: Bzibziok - kolejne spotkanie z dzidzią
25: _Infinity_ - udany transfer
25: Dove28 - druga weryfikacja bety
26: Anulla28 - wizyta
27: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
27/28: solimar - wysoka beta
28: Quinnie - wizyta dot. adpocji komórek
31: majka201 - kolejne spotkanie z dzidzią

KWIECIEŃ
1: lenkabar - kolejne spotkanie z dzidzią
1: Lilia - wizyta dot. ustalenia dalszego planu działania
2: Esiek - pierwsze spotkanie z dzidzią
2: Madzia76 - badanie prenatalne
4: Juhasek87 - pierwsze spotkanie z dzidzią


AGULLA84 będzie dobrze :-*
DOROTAV trzymam kciuki za wizytę &&&&&&& i czekam na relacje :-)
LILIA niestety w dzisiejszych czasach nie liczy się człowiek tylko kasa :-( jak jeszcze Cię boli to nie idź do pracy, chociaż wiem, że łatwo się mówi jak szefostwo naciska :-( ech fajnie by było jakby nam udało się wszystkim zajść w ciąże :tak:
Życzę miłego dnia :-) u mnie dzisiaj pięknie świeci słońce od rana :-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny

Lilia
- Niestety zawsze tak jest , że szefostwu nigdy na rękę nieobecność pracownika. Trudno nie ma się czym martwić tylko myśleć o sobie , bo szefowa dziecka Ci nie da a to jest najważniejsze. Niech sobie gadają co chcą.
A na spotkanie jestem chętna zawsze. Może tym razem do mnie na kawkę przyjedziecie ?

Zula
- Mój M też mówi to samo o klinice i o $$$$$$$$ ........ za wiadomo czyją kasę;-). Nie wiem czy miałaś kiedyś okazję być w klinice Lili , wcześniej była tu na miejscu naszej kliniki a potem się przenieśli. A tam to są dopiero $$$$$$$$$$$ w tych wszystkich marmurach;-). Ja myślę , że kliniki naszego typu to 1 z lepszych biznesów , zwłaszcza ,że par niemogących zajść w ciążę jest coraz więcej.

Esiek - Super beta:-)

Kikifish - Dobrze , że się odezwałaś.

Infinity
- O matko znowu crio masz , ale to leci . Super , trzymam kciuki za ostatniego mrozaczka , może to właśnie ten szczęśliwy:tak:

Olusia
- A co z Twoją stymulacją , bo chyba coś przeoczyłam . Wszystko ok , kiedy zaczynasz?

Dziewczyny nie wiecie co u Fusun i Martaczi ?
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki mam nadzieje ze mnie jeszcze ktoś pamieta.Długo straszie tu nie zagladałam ale postaram sie was podczytac i nadrobic zaległosci.Chciałam wam powiedziec ze bedziemy mieli córeczke:-).Za Was wszystkie trzymam kciuki aby sie udało;-)
 
reklama
dziewczyny Fusun napisałam ze przenieśli ją do innego szpitala, miała robione usg takie dokłądniejsze i jak na razie dziewczynki czuja sie dobrze, ta bez wód troszke ściśnieta ale rozwija sie prawidłowo, troszke wiecje jej teraz pozwalają chociażyby wstac do łązienki to dziewczyna psychicznie troszke odpocznie bo takie leżenie plackiem naprawdę moze wykończyć a psychika tez u nich jest wazna. Jak na razie jednak na wszystko jest za wczesnie i czekają dalej.

martaczi też pisała na ciezaróeczka że wszystko dobrze i szykuje sie do przywitania dzidziusia.
 
Do góry