reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pierogatka cieszę się ,że i Tobie smakuje mleczko z kawą ;))
ja sypie 1 łyżeczke kawy ale jak ktos lubi mocniejszą to sypać według uznania ;))


no i masz PW ;)))
 
reklama
Gal, no jasne, że będą zdolne do zapłodnienia, to nie jest tak, że plemniki przy częstym współżyciu są niezdolne do zapłodnienia, po prostu spada liczebność plemników w spermie więc nieco trudniej o ciążę (ale i większe szanse na córeczkę :-)). Miłego jonizowania się, nałap jak najwięcej "minusików" :-D
 
czesc dziewczyny. witam po dlugiej nieobecnosci :-)
co nowego u was, bo chyba nie dam rady wszystkiego nadrobic :no:
troche tylko przejrzalam i czyzby Misbella byla w ciazy? kurcze gratulacje!!!!!
a i Aneczka chyba juz urodzila. tak? ale super!!!!! gratuluje!!!!!
 
cześć dziewczynki:-)

rany, macie takie tempo, że ciężko nadrobić;-) tak sobie ciągle myślę o tym planowaniu płci, o tych irygacjach, wspomagaczach, tabletkach itd... i się zastanawiam, czy to nie jest źle aż tak ingerować w naturę i rytm organizmu? to wydaje się takie na siłę i sztuczne.. sama nie wiem, co o tym myśleć:confused:

miłego dnia:-)
 
Marzycielka tak,Aneczka urodziła Ninkę.
Bels w ciąży :))
Gal walczy z miernikiem od ph
Pirania ma na 200% córcię w brzusiu
Juliana,ja,Kinga walczymy dalej !!
Truskafffka czeka na @ bo cos się Jej poprzestawiało;/
Daria jest w PL i remontuje..
Patrysia,Patrysiak,Axarai ciężarówki nie zagladaja do nas..
Pierogatka i Monico juz jedną nogą na porodówce..

to tyle co na szybko pamiętam:))


Gal miłego spaceru w grocie ;)

Czarodziejka juz pewnie wyfryzowana:)))

Pirania i jak smakowało??:)

Pierogatka tak pw doszło od Ciebie ;)
 
acha, obserwuję po raz pierwszy swój cykl, już jest 24 dzień, a skoku temp nie było:-(czyli owu pewno też nie:-( co prawda mam długie cykle, ostatni prawie 40 dni, no ale wydaje mi się, że bezowulacyjne.
 
Ewcik kup sobie zioła na 3 na owulację i pij -są smaczne i skuteczne ;)
a z irygacjami to wydaje mi sie każdej sprawa osobista..nie uważam ,że to duża ingerencja ;)
jedne robią nasiadówki-np z kory dębu a inne babeczki irygację ;)


noo wszystko na dzis zrobiłam.pranie już wstawione teraz tylko relaks...no dobra
jeszcze obiad trzeba ugotować :-D
 
reklama
Mama, ale fajne streszczenie :-D Pewnie, że smakowało, mniam, mniam!

Ewcik, może wprowadź swój wykres na ENPR i udostępnij do wglądu? Z tego co opisujesz to owulki raczej nie było. Co do planowania (tego bardziej restrykcyjnego) to wiadomo, że naturalne to nie jest ;-) ale jeśli ktoś ogromnie marzy o synku czy córeczce to czemu by nie pomóc tym marzeniom w spełnieniu się? :-) Sztuczne to jest dopiero to co niektóre dziewczyny z in-gender robią - mieszają spermę w różnych probówkach, specjalnych pojemnikach dodając różne specyfiki celem domowej segregacji plemników - w życiu bym się tak daleko nie posunęła. Mi w pewnym momencie bardziej zależało po prostu na drugim dziecku i rodzeństwie dla Krzysia niż na córeczce, stąd moje planowanie nie było zbyt restrykcyjne - jadłam więcej wapnia, unikałam potasu i mniej soliłam, łykałam B6 (ale to głównie po to by zmniejszyć PRL i zajść w ciążę), witaminę C, Ca, Mg, przed staraniami użyłam kwaśny lubrykant - i to wszystko :-)

Ja zaraz wyjeżdżam do teściów w górach, wracamy późnym wieczorkiem, miłej soboty wszystkim życzę! :biggrin2:
 
Do góry