reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
IZUNIA- dziekuje i baaaardzo prosze~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
witajcie kochane!!
witam sie jako pierwsza;-)
prosilam Was o &&&&&&&&&&&&& i cieple mysli i wiedzialam kogo poprosić:tak:dziekuje za wszystkie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak:
po 8 miesiacach staran w momencie gdzie nie mialam na nic liczyc bo to pierwszy cykl na hormonach na unormowanie wszystkiego,po wyluzowaniu-nie braniu folika,piciu winka jak byla ochota i przytulaniach jak byla ochota okazuje sie ,ze test pokazal mi II:-D:-D
Jestem najszczesliwsza,pękam z dumy ,ze znowu bede mamą i modle sie aby dzidzia przyszla do nas o czasie:tak:
ogromne gratulacje kochana proszę o fluidki :):):)
bardzo się cieszę że przerwałaś złą passę na tym wątku:):)
 
mama gratulacje!!!!!tak się cieszę i życze spokojnych już tylko 8 mięsiecy:-):-):-) ja też poproszę trochę fluidków dla mnie, może i mi wkońcu się uda;-);-)
 
ANDZIA- dziekuje:));-)
i bardzo prosze to dla Ciebie~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

MACKU- teraz czekam na Twoje testowanie:tak:;-)zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za II krechy:tak:
 
mama przerwała złą passę z czego baaaaardzo się cieszymy i jeszcze raz ogromne gratulacje, na pewno czujesz się wyjątkowo. Może to zle że Ci zazdroszcze ale niczego bardziej nie pragne jak maleństwa. Mam nadzieję że najbliższe 9 miesięcy przeminie w spokoju i radości, tego Ci życzę, pozdrawiam.
powoli zaczynam i ja przygotowywać się psychicznie na kolejny miesiąc starań, @ przeminęła i za około tydzień mam nadzieję przyjdą dni płodne. Czekam jak moje jajeczka dojrzeją( o ile takowe mam) i czekam na kolejne dobre wiadomości, widzę że następna w kolejce Macku więc trzymam&&&&&&&&&&&& mocno i za każdą z nas

powiedzcie mi dziewczyny czy Wy też macie jakieś rozchwiania emocjonalne, ja nie daje sobie juz rady z tymi starankami. Za miesiąc minie dokładnie rok od mojej ostatniej ciąży, od tamtej pory nic sie nie zmieniło. Przyjaciółki rodza jedna za drugą, w rodzinie same ciąże nosz kurde a ja co!!!!!!!!!!!!!!!!??????????? Mam juz dosyć, psychicznie nie daje rady, nawet zrobiłam się okropnie złośliwa, krzycze na biednego R ,klne i najchętniej to pojechała bym na bezludna wyspę żeby mnie nikt nie oglądał jak co wieczór szlocham. Zastanawiam się czy to tez nie wina bromka, może to on mnie tak nastraja, tylko strzelic sobie w łepetyne, 26 lat na karku ..............
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MYśA kochana nie ma co krzyczec ja juz mam 32 lata na karku i 7 lat starań wiec doskonale cie rozumiem , a te histerie wewnętrzne i zewnętrzne moga byc przyczyna hormonow,rowniez wiem co to znaczy:(((
trzymam kciuki za nas wszystkie bo musimy isc za mama:)))))
 
reklama
MYśA kochana nie ma co krzyczec ja juz mam 32 lata na karku i 7 lat starań wiec doskonale cie rozumiem , a te histerie wewnętrzne i zewnętrzne moga byc przyczyna hormonow,rowniez wiem co to znaczy:(((
trzymam kciuki za nas wszystkie bo musimy isc za mama:)))))
podziwiam dziewczyny które tak jak Ty tak długo sie starają, ja mozna powiedzieć że dopiero 2 lata działam ale dla mnie to cała wieczność, wszystko inne ważne ucieka mi i nie zwracam uwagi na to bo skupiona jestem co miesiąc na jednym, pewnie jak każda z nas, obyśmy się wszystkie w końcu doczekaly. Śpijcie dobrze, ja zmykam do łóżka bo rano do pracy
 
Do góry