reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny mi gin spec od niepłodności mówił ze badanie prl po obciążeniu nie ma sensu bo ona i tak skoczy i że to tylko wymysł endokrynologów

Dokładnie to samo słyszałam, dlatego nie robiłam tego testu. Trzeba przyjąć jakieś prochy przed badaniem, a nie lubie prochów jak mało kto:-)
maćku, ten lek o którym piszesz to chyba dostinex , czy jakos tak podobnie...jeśli będę miała dalsze problemy z prl to zainwestuje w niego, ale wydaje mi się, że może nawet castagnus sobie poradzic na dłuższą metę, skoro tak szybko mi prl spadła po parlodelu.
mama05 bardzo mocno trzymam kciuki żeby to było bobo:tak:
 
reklama
TOFIKA- dziekuuuje:))

mama05 ja wiem że clo, miałam dostać, nie wiem...ale i tak dobrze że dała mi na dzis to usg, przynajmniej będzie wiedziała że owulacji nie mam.Endometrium nic też nie urosło... pisze na tym piątkowym usg o trzonie macicy. Więc pisze, że trzon macicy w tyłozgięciu wymiary: 37 na 33.
BABLYSS- mi sie wydaje ze to 37 na 33 to wlasnie wymiary macicy i masz podobne do moich jak mi mierzyl w tamtym cyklu-wiec nie jest to malutka macicy-ja donosilam 2 dzieci i wszystko bylo si-rozciągala sie jak poinna:)
 
mama05 wiesz, trzon to trzon w sumie, powiniem być jeszcze wymiar "szerokość" nie wiem jak oni to określają...i ja właśnie tego wymiaru nie mam...zresztą tych dwóch lekarzy nic nie mówiło że malutka...a ta mi w kółko: malutka, maleńka itd. no nic zobaczymy...
Nie chcę się nastawiać negatywnie, ponieważ ona dopiero mój problem poznaje a to wszystko wymaga też czasu, badan....tyle czekam to już mnie nie zbawi ten cykl..i mam nadzieję, że ten następny to już na lekach.
 
trzymam za was kciuki! mam nadzieję, że jakoś zbiorowo się uda:)
ja jestem przed staraniami, ale niestety- przymusowe 4 dni przerwy... a juto usg- zobaczymy co tam gin podejrzy- trzymajcie kciuki żeby się ukazał choć jeden porządny pęcherzyk. i żebym zdążyła na badanie:/
mama- nie mogę się doczekać Twojej srody:)
andzia 25- te testy ponoć najpewniej robić 14 dni po @, ale czasem i tak późno nie wychodzą. jak temp?
Witam @ dzisiaj zawitała u mnie z potwornym bólem brzucha i kręgosłupa, tak więc mam dzisiaj lekkiego doła:-:)-:)-(
Mama mam nadzieje że chociaż Twój jutrzejszy test pokaże II kreseczki bo czas i pora aby ktoś przerwał złą passe. Kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-);-)
 
niesprawiedliwość, ze najlepiej wychodzi tym, którzy sie nie staraja:(
byłam na usg a wyszłam tak samo zielona jak weszłam.
co to znaczy? 9dc, macica 35 na 48mm i endo 6mm i "obecne pęcherzyki"? pomóżcie proszę
na szczęście spytałam czy te pęcherzyki ustawiają się "policystycznie" no i niby nie, ale żadnych konkretów!!
od kiedty zaczynają sie bóle owulacyjne? dzień, dwa przed owu czy ile? i kiedy sie dominującu pojawia?
duzo bym oddała za wpadkę, ale o tym, że ciąża tylko przy pomocy gina wiem od lat, więc żadnych złudzeń:(((\
andzia25 nie łam się. nowy cykl- nowa szansa... wiem wiem, trudno się tym nie przejmować, ale postaraj się:/
 
Witam @ dzisiaj zawitała u mnie z potwornym bólem brzucha i kręgosłupa, tak więc mam dzisiaj lekkiego doła:-:)-:)-(
Mama mam nadzieje że chociaż Twój jutrzejszy test pokaże II kreseczki bo czas i pora aby ktoś przerwał złą passe. Kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-);-)
tulam wiem przez co przechodzisz bo ostatnio też mnie załamka nawiedziła ( w sobotę:(:(}
niesprawiedliwość, ze najlepiej wychodzi tym, którzy sie nie staraja:(
byłam na usg a wyszłam tak samo zielona jak weszłam.
co to znaczy? 9dc, macica 35 na 48mm i endo 6mm i "obecne pęcherzyki"? pomóżcie proszę
na szczęście spytałam czy te pęcherzyki ustawiają się "policystycznie" no i niby nie, ale żadnych konkretów!!
od kiedty zaczynają sie bóle owulacyjne? dzień, dwa przed owu czy ile? i kiedy sie dominującu pojawia?
duzo bym oddała za wpadkę, ale o tym, że ciąża tylko przy pomocy gina wiem od lat, więc żadnych złudzeń:(((\
andzia25 nie łam się. nowy cykl- nowa szansa... wiem wiem, trudno się tym nie przejmować, ale postaraj się:/
ja też bardzo bym chciała taką wpadkę no ale nie będzie takiej:(:(
 
witajcie kochane!!
witam sie jako pierwsza;-)
prosilam Was o &&&&&&&&&&&&& i cieple mysli i wiedzialam kogo poprosić:tak:dziekuje za wszystkie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak:
po 8 miesiacach staran w momencie gdzie nie mialam na nic liczyc bo to pierwszy cykl na hormonach na unormowanie wszystkiego,po wyluzowaniu-nie braniu folika,piciu winka jak byla ochota i przytulaniach jak byla ochota okazuje sie ,ze test pokazal mi II:-D:-D
Jestem najszczesliwsza,pękam z dumy ,ze znowu bede mamą i modle sie aby dzidzia przyszla do nas o czasie:tak:
 
mama05, gratuluję i cieszę się baaardzo.
bablyss.Nie przejmuj się. Kiedy ja byłam pierwszy raz u gina (jeszcze jako nastolatka), na podstawie badania palpacyjnego lek powiedziała mi że mam małą macicę i będę miała kiedyś problemy z donoszeniem ciąży. Był to dla mnie wówczas szok i czarna rozpacz. Żaden lekarz od tamtego czasu (a przez kilku się przewinęłam )nigdy tego nie potwierdził, a wręcz mówili ze jest ok. Radziłabym Ci iść do innego lekarza aby to potwierdzić lub wykluczyć albo dopytać autora co ma dokładnie na myśli.
 
hej mierzyłam dziś temp ale zapomniałam sie i wstałam do wc a potem od razu położyłam sie i zmierzyłam 36.7 to chyba za mało jak na fasolkę nie????

gratulacje mama bardzo sie cieszę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Bafinka, a który to dzień cyklu?
podwyższona temperatura w ciąży nie jest regułą. W większości przypadków chyba jednak utrzymuje się powyżej 37stopniC. Trzeba jednak miec nadzieję:-)
A ja testuję już za 14dni:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry