reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki ze Śląska

Abeja- Śliczną masz córeczkę:tak: Niesamowite jest te USG 3d.
Napewno też sobie takie zafundujemy, niesamowita pamiątka:-)
Już mam dużo zdjęć i film z 2d. Mojej kruszynie w przyszłości będę miała duzo do pokazania:-D Fajne czasy. Mama i teściowa nam zazdroszczą tych pamiątek. Poza tym dzięki USG wielu nieszczęściom można zapobiec. Mój mąż przy porodzie omal nie udusił się pępowiną, teraz napewno do tego by nie dopuścili.

Kamuzo- Co do afery z gronkowcem, to chyba każdy szpital ma coś na sumieniu. Muszę przeanalizować wszystkie za i przeciw. Mam na to jeszcze dużo czasu:happy:. myśle że BB mi w tym pomoże:tak:
 
reklama
AbEja - ja chodzę do dr. Kozy - no to wiesz, liczę na wieści z porodu...Kurcze a mój malluch jest tak ruchliwy, czy Wasze dzieciaczki tez tak kopią. Ja nie przypominam sobie żeby w pierwszej ciąży tak było nieraz przez 3,4 godziny jest taki ruch w środku jak ... pewnie znowu będa portki ...a upajałam sie widokiem takich slicznych sukienusi na Czarnym w Katowicach.. :( Na razie ciesze sie ze waga w miejscu...po pierwszej ciązy zostało mi ponad 20 kg wiec chyba wszystko idzie z tłuszczyku i zapasów które mam na sobie... ;) I nic nie przybrałam ale brzuszek zaczyna pękać i pojawiaja sie rozstępy ... wiec dzidzis rośnie :)
 
Cześć dziewczyny:-) Coś nam ten śląski wątek umiera...:-(
U nas przygotowywanie wyprawki idzie na całego. W przyszłym miesiącu zamierzamy kupić łóżeczko. Nachodziłam się ostatnio za kombinezonikiem do wózka, bo córcia urodzi się w grudniu, ale jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy pojawią się w hurtowniach. W zeszłym roku o tej porze już były.
Co do ruchów, mała jest bardzo ruchliwa, ale czasem jak kopnie w pęcherz, albo w żołądek, akurat gdy coś zjadłam, to mam dość, hihihi. Wiercipiętka jedna:-D:-D:-D Ostatnio przytuliłam się do pleców męża w nocy, bo tak mi się najlepiej zasypia. Rano mąż mi mówi, że mała go kopała po plecach nad ranem:-D:-D:-D
Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczymy naszą kruszynkę.
Pozdrawiam serdecznie, napiszcie czasem, co u was słychać. Pa pa
 
Zatem co u mnie... wczoraj bylismy na usg 4d.Faktycznie wrazenia sa spore ale wszystko zalezy od ulozenia malca.Jesli nie zechce sie pokazac,to nawet najlepsze usg nie pomoze. Genealnie potwierdzily sie moje przekonania,ze 4d to bajer dla rodzicow.Zasadnicza czesc badania to standardowe usg 2d, ktore pozwala na dokladna diagnostyke.Ale jesli nie robi wam roznicy wydanie ok 300 zl to polecam.... U mnie tez zaczal sie etap wicia gniazda.Kupowanie ubranek jest niesamowicie przyjemne.Od pazdziernika mam zamiar zaczac szkole rodzenia.

No wlasnie Pasibrzuch, jak tam w szkole rodzenia?
 
Hejka:-)
Co tam u was słychać w ten piękny dzionek?
Ja jutro mam usg i już wprost nie mogę się doczekać kiedy podglądne maluszka;-)
 
Też się witam. Właśnie gotuję obiadek, w końcu się zabrałam. Jakiegoś mega lenia mam dzisiaj, nic mi się nie chce. Może wieczorkiem przejdziemy się z M na spacer. Co do USG 3d/4d jak dla mnie super sprawa. :-D:-D:-D
 
Poza tym chciałabym wiedzieć czy to chłopczyk,czy dziewczynka:-)
Na poprzednim usg nie chciało pokazać-tylko 4 litery wywaliło:-D:-D
 
Witam:-)
Widzę, że się ruszyło na naszym wątku:tak:
agula- To dzieciaczka masz upartego;-), niektóre marcówki już się dowiadują jaka będzie płeć:-D. Mam nadzieję, że mój nie da mi tak długo czekać:laugh2:, jestem już bardzo ciekawa.
Na USG 4D chcę iść w połowie ciąży, myślicie, że to dobry czas?
 
reklama
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
Do góry