reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Aniunnia- dzięki jeśli ta mi nie wypali to przejdę na tę Twoją:tak:znalazłam zamiennik na jednym forum internetowym z tej samej diety co ma Alicja
dziewczyna jadła przez drugi tydzień
płatki owsiane 3łyżki stołowe, śliwki suszone, kefir 250g
potem 2 posiłek
owoc do wyboru
potem 3
pierś z kuraka 130g
warzywa mrożone 130g
1łyżka oliwy z oliwek
potem 4
ser biały chudy 110g
jogurt naturalny 150 g
ale pierwszy tydzień bezwzględnie ta karkówka
także oni układają tę dietę pewnie indywidualnie , to znaczy ,że można pokombinować.
:tak:
 
ja własnie zjadłam jabłko i pije jogurt, ogolnie to na dzien dzisiejszy jest ok ale wiadomo to sam początek , co mnie jeszcze czeka nie wie nikt:-DKobietka no ja mam dzis 71.2 a wczoraj bylo 72 wow!!!:-p:-D:-Dale jaja!:-DJa to dopiero sie dobrze poczuje jak usiąde i nie bede musiala wciągac brzucha ot i tyle!:-DMobilizacje mam i to jeszcze jak!

Anunnia dzieki za dietke , pewnie sprobuje chocby z tymi obiadami bo kiedys tak sobie gotowałam i to mi wystarczało no ale potem nie bo musiałam te sosy jesc te kluski a fuj:wściekła/y:sama sobie zapracowałam na to co mam i basta!!!
 
Ostatnia edycja:
Anulka- wiem coś o wciąganiu brzucha:zawstydzona/y: też jadłam makarony z sosami , kotleciki , fast foody i inne wynalazki , słodycze , wszystko na słodko kawa na słodko herbatka na słodko ehhh jadło się i jadło a teraz się ma u mnie też jest niedoczynność tarczycy od tego też się tyje.
 
przeglądałam posty na cpp i tam Aniunia juz w maju miałaś 17 kilo mniej czyli od lutego 3 miesiące no moze dłuzej troszke. Jutro zrobie zapas jakies rybki i fileta z kurczaka bo nie lubie tak co chwila do sklepu jezdzic . własnie pojade do biedronki to kupie jakis serek tez. No a mam pytanie anniunia czy bułka grahamka moze być na sniadanie czy lepiej chlebek razowy???

dobrze ze chociaz wode lubie , dzis wypilam 2 butelki x 2litry .

Taki sobie cel postawiłam 55kilo .
 
Anulka no widzisz.. Czyli dieta ładnie działała.. Już nie pamietam ile w ktory miesiac traciłam.. U mnie juz pół wioski na tej dietce jedzie tak kazdego zadziwiły efekty.. Zadnych bułek... Tylko chlebek...N iech znajdę wytyczne stare to podam jakie pieczywo mozna.. Ja kupowałam akurat chleb podklasztorny.. To jest zytni chleb bardzo ciemny..
 
nie słyszałam o takim chlebie, a gdzie mozna go kupić bo w biedronie chyba raczej nie co:-p:-D
i czy mozna pic w tej diecie mleko ?

wiecej pytan nie mam postanawiam sie poprawic:rofl2::-)
 
Ostatnia edycja:
nie, w biedronie go nie ma .. to chyba raczej lokalny chleb.. Musisz sobie wynalezc taki swój ulubiony... Ale ja bym Ci poradziła taki ciemny( żytni) bez ziaren, bo jak tego podklasztornego nie było to kupowałam tylko bardzo ciemne..
I pamiętaj w biedronce jest serek wiejski ze szczypiorkiem z mlekowity ( o ile dobrze pamiętam) i na nim jest napisane 2,5 % tłuszczu... Tylko nie jedz go całego.. On powinien wystarczyc na 3 posiłki.,..Aaaa i tam tez kupowałam wędzoną pierś z indyka na kanapki...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry