reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
ooo no widzisz..malowanie :)
Bardzo będzie smiedziec? mam wywieść mlodą do dziadkow czy moze byc z nami?
 
Myslę, że może zostać, bo nie będziemy szaleć i malować wszystkiego (chyba), jedno drzewko to nic wielkiego. Aha niestety mojej brązowej nie zostało za wiele i najlepiej jakbyś kupiła 1 L białej farby, ja pigment jeszcze mam, w Asie widziałam likwidują sklep właśnie z akcesoriami malarskimi, może tam najbliżej dorwiesz mają -50%
 
Cześć dziewczynki.
Ona sto lat!!! Wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń!:-)
Malujecie dziewczyny??? Jak skończycie, to zapraszam do siebie :-)
 
Sylha pogadam dzis z Z jak wroci z pracy pogonie go po farbę, i dam ci znac co i jak...pasuje ci sobota jak coś?

Dziękuje za zyczonka hihih :D
 
ona z poslizgiem, ale 100 LAT!

Hehe - malowanie też ciągle jeszcze przed nami (a miało być gotowe na koniec stycznia....) - ale to o ściany chodzi.
 
Ona spóźnione ale jak najbardziej szczere zyczenia urodzinowe:-) i jak tam się udała impreza?A co do malowania to ja pójdę na łatwiznę i ponaklejam naklejki, bo widziałam takie tutaj fajne wzory, że nie ma co malowac:-p
 
reklama
Do góry