reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam sie i ja :)
Niunia śpi a ja mam troszke czasu dla siebie.
Wczoraj byłam u teściów zaprosić ich na rocznicowy obiad :) hehe.. teściowa w niebo wzięta ,że zobaczyła wnusie :)
Ja porozmieszczałam ogłoszenia że szukam pracy..i mam nadzieje ze sie ktos odezwie tym razem.

Jak Wi była mała tez opierałam jej butle o poduche albo kołderke :) tylko pilnowałam by sie nie zachłysnęła :)
 
reklama
jaki dzień ;/

Mama z raci tego ze w Krakowie cios sie zepsuło ma radioterapie w prokocimiu ( szpital dzieciecy ) wyszła z radioterapi dzis . i dzwoni siostra że jej syn rozwalił głowe i jadą za karetką do prokocimia , mama wróciła zobaczyć co i jak :no::no:
 
23may a jakie kupujesz Bebiko H, comfort czy normalne? ? ja kupiłam raz małemu bebiko comfort i wyrzuciłam całe opakowanie, wtedy jadł jeszcze butelke i pociązgnał raz i koniec, i teraz kupuje mu nadal to normalne tyle ze juz je łyzeczka maly urwis po 6 miesiacu rzucił butelka;-p napewno to wina składu mleka bo zmieniło smak nawet jesli tylko troszke to dziecku robi roznice;p
 
Hej;)

Ja po wizycie u dentysty jestem i jakas zmulona jestem.. Dostalam znieczulenie ale takie malenkie, ale tak mi wbila ta igle bo jedynke mi robila ze za chwile czuje goraco, duszno, mowie do T ze musze usiasc. Siadlam lekarka szybko kazala sie polozyc powachlowala mi, swojej pomocnicy kazala przyniesc wode z cukrem hehe;) Pozniej juz oki bylo, nie spodziewalam sie ze ta igla tak daleko wlezie i dlatego slabo mi sie zrobilo, bo nie zdazylo dzialac nawet zeby od niego cos. A jak mi borowała to myslalam ze mała mi z brzucha wyskoczy hehe;) Pozniej sciagnela mi kamien i teraz boli mnie ząb.. i dziąsła.. W sumie to zrobila mi jedynke i dwójke, i 6 mam do roboty ale to po urodzeniu bo to raczej kanałowo pójdzie. Ale tak czy siak uwielbiam tą dentystke hhehe;) Jest naprwde dobra w tym co robi mimo ze mlodziutka jest;) T tez dzis kanałówke zaczela i koronke bedzie wstawic. Tyle ze on to ma tyle zebow do roboty ze glowa mała..;/ No i za 3 zęby w tym 1 koronka nie duzo mu powiedziała. A ja mam darmowe bo w ciąży jestem;)
Najchetniej bym poszl spac, ale dzis T ma wolne i wzial sie za odswiezenie naszego pokoju, a w salonie nie ma warunków na sen i odpoczynek..;/;/ takze sie męcze.. później będe miala co robic po tym malowaniu, bo sobie od razu okno wymyje, zaslony poprasuje;)
 
Ostatnia edycja:
anna i jaka to praca?

Milenaa to coś poważniejszego że nie do Olk? wspołczuje bardzo i zdrowia dla malego życze

Alutka normalne kupuje ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry