reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

przesyłam zdjęcia małej Zuzi - z pozdrowieniami od Pauletty:-)

a ja uciekam, bo ledwo na oczy widzę
spokojnej nocki Dziewczynki:-) i Chłopcy;-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0143..jpg
    Zdjęcie0143..jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 62
  • Zdjęcie0144..jpg
    Zdjęcie0144..jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 53
  • Zdjęcie0140..jpg
    Zdjęcie0140..jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 57
  • Zdjęcie0138..jpg
    Zdjęcie0138..jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Kamcia to się nasłuchałaś polszczyzny:-D:-D

Moje dziecko już śpi.. Grzeczna była dziś że hoho.. :-) Pobiegała wieczorem z osiedlowymi znajomymi za piłeczką i bez problemu zasnęła..

Pisałam wczoraj że będziemy oglądać autko i że prawdopodobnie kupimy bo facet przez telefon powiedział że ma very good, very very (jeszcze raz)very CLEAN i very good price..:tak: A wyszło tak.. Samochód z rdzą na masce, przypalone siedzenia papierosami, poplamione a pod maska też rdza - aż strach dotknać było czegokolwiek...:-( No i przede mna kolejny tydzień-dwa na tym zadupiu..Buuu:-(A tu jakieś większe zakupy by się przydały przed świętami..

Jaka mała ślicznotka z ZUZI.. :) Jeszcze raz gratuluję:)

Dobrej Nocki wszystkim życzę i niech chorowitki zdrowieją:wink:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, dziekuje jeszcze raz wszystkim za wyrazy wspolczucia...
Moje samopoczucie juz sie troszenke poprawilo- nie placze juz za kazdym razem, jak sobie pomysle- ale i tak mi smutno:-(
Agusiek, to bardzo smutne, ze Twoja babcia odeszla tydzien przed narodzinami Nikosia:-(
Ja tez mialam nadzieje, ze babcia pozna moja dzidzie ale do narodzin zostalo wiecej niz tydzien... Jak wyjezdzalismy po swietach z Polski, to babcia strasznie przezywala, tak jakby czula, ze ani nas, ani Ady, ani nienarodzonego prawnuczka nie zobaczy...:-( 14. kwietnia skonczylaby 82 lata...
A ja jutro zaczynam pakowanie. Nie biore duzo, bo nie wykupilismy bagazu. W PL mam troche swoich rzeczy i tylko to, co naprawde potrzebne biore.
Musze jeszcze GP zaliczyc, bo Adzie strasznie oczka zaczely wczoraj ropiec. Najpierw tylko prawe, wiec myslelismy, ze moze zatarla ale teraz juz oba. I taka biedna z tymi oczkami jest:-(
Dobra, uciekam... Pisze tego posta juz chyba z 1,5 godz. bo w miedzy czasie rozmawialam przez tel z mama a pozniej jeszcze z siostra i tak mi zeszlo...
To dobrej nocy Wam wszystkim zycze i do jutra

Zuzia przesliczna!!!!! Faktycznie podobna do Wiktorka. No i fajnie urodzic dzidzie, ktora nie wyglada jak noworodek tylko juz jak niemowlaczek :)
 
Ostatnia edycja:
mama ady wiec pewnie ma wirusa!Amanda juz tak dwa razy miala. Pilnuj, zeby nie zacierala oczek. Nie rob jej zadnych okladow z rumianku itp dopoki lekarz nie zobaczy tego, bo mozesz jej pogorszyc. I Ty myj rece po kazdym dotknieciu Ady, bo moze przejsc na Ciebie. Na mnie zawsze przechodzilo od Amandy. I ostrzegam- Amandzie zawsze dawali tu krople, ale w postaci masci...masakra "zamasciowac" oczy malemu dziecku, wiec powodzenia
No i myslami jestem wraz z Toba kochana!!!!
 
mama ady wiec pewnie ma wirusa!Amanda juz tak dwa razy miala. Pilnuj, zeby nie zacierala oczek. Nie rob jej zadnych okladow z rumianku itp dopoki lekarz nie zobaczy tego, bo mozesz jej pogorszyc. I Ty myj rece po kazdym dotknieciu Ady, bo moze przejsc na Ciebie. Na mnie zawsze przechodzilo od Amandy. I ostrzegam- Amandzie zawsze dawali tu krople, ale w postaci masci...masakra "zamasciowac" oczy malemu dziecku, wiec powodzenia
No i myslami jestem wraz z Toba kochana!!!!
Wielkie dzieki Larcia
No to mam troche lipe...
Po 1. przemywam rumiankiem od wczoraj, po 2. Ada nie czesto ale jednak trze oczka.
I chociaz uwazam, zeby tego nie robila, to ciezko ja z tym upilnowac.
Adzie juz raz oczka ropialy ale nie tak mocno i to bylo od kataru. I wraz z koncem kataru skonczyl sie problem z oczkami.
Teraz ani kataru nie ma ani jej nigdzie nie przewialo. Jutro idziemy do GP a jesli to, co nam przepisze nie zadziala, to odwiedze mojego najlepszego na swiecie pediatre w PL...
 
MamoAdy strasznie Ci wspolczuje-trzymaj sie kochana.
KAmcia...ja tez kiedys bylam swiadkiej podobnej rozmowy,tylko uzywaly slowa FUJARA i jesczze wielu innych....
MArta mnie tez bylo bradzo milo Cie poznac;) Szkoda ze tak krorko sie widzialysmy..
Lubiczanko dzieki za mile przyjecie-ciasto bylo miodzio:tak::-)
Zapraszamy teraz do nas:-)
Pauletta sliczna masz coreczke :)

Siedzi mojego m kolega a ja juz go sluchac nie moge i chyba zaraz ewakuluje sie na gore
 
reklama
Hejka
MamoAdy
- wyrazy współczucia [']
Nie zapomnij wziąć od GP listu, że możesz lecieć samolotem.. od 28tc jest wymagalne w Ryanair - nie wiem jak w innych liniach lotniczych..ale w razie czego musisz pokazać dokument w którym jesteś miesiącu jakby co...
Śliczna Zuzia - pozdrowienia dla Pauletty :-) wracaj do nas..
 
Do góry