reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

heja :-)
Ja dzisiaj będe zawalona robotą więc miłego dnia moje panie ;-) Boi mężuś do domku dzisiaj wraca po tygodniu nieopbecności ;-)
bodzinka szkoda ze potraiłaś scrapki :-( Musisz przetrzepać kompika ;-)
A Ja wam pokaże moje córcie na spacerku
piękne prace:tak:Aż miło popatrzec:-)

Dzień dobry!

A mój synek przeziębiony... :-:)-:)-(
dużo zdróweczka dla Natanielka:tak:

bo trzymam kciuki za moja Natalkę dziś jest na konkursie recytatorskim:tak:


Przebrnęlam przez wasze posty.:-p choraskom zdrówka:tak:
to ja też trzymam:-)

Czarnulka super:tak::tak:JA nie umiem w te piękne ramki zdjęc powsadzać jak już je ściągne:-:)-(


Za to coraz fajniej mi wychodza takie rzeczowniki:-)
ja też nie potrafię tego poskładac. No te twoje prace bosssssskie:-D Ja jeszcze nie ściągnęłam tego programu:zawstydzona/y: Chyba najwyższy czas:tak: Zdróweczka kochana i wrzuc dziś na luz;-)

cześć dziewczyny:-)
Obejrzałam zdjęcia - bardzo ładne i osoby na nich i zdobienia:-).
U mnie dzisiaj tylko 4 stopnie i kropi deszczyk.
Moje dzieciaczki zdrowe ale mój M katar bardzo duży dostał i męczy się już trzeci dzień. Mam obawy o Dawidka żeby zaraz nie złapał tego kataru.
Jaśminka rysuje a Dawidek wspina się przy moich kolanach.
Marta dzisiaj zdobię te ziemniaki co pisałaś wczoraj. Tylko czy muszą być skwarki?. A może masz jeszcze jakieś fajne proste przepisy aby urozmaicić te zwykłe prawie codziennie jedzone ziemniaki.?

pozdrawiam
poczytam Was troszkę:-)
mój też zawsze jak choróbsko przywlecze to jest masakra. On trzy dni i zdrowy, a my zalegamy na dwa tygodnie:-( Trzymajcie się zdrowo:-)
Madzia zakłada swoje skarpety psu i usiłuje go gazetą nakarmic:-D Skąd te dzieciaki mają takie pomysła:nerd:
 
reklama
Udało mi się krok po kroczku wsadzić zdjęcie do rameczki ale ja zrobiłam zapisz zmiany to...mi znikło:baffled::baffled::baffled::baffled:Gdzie mój scrapek:-:)-:)-(A taką fajna rameczke ściągnełam...Nie mam dzis wiele natchnienia dobrze,że mój brzdąc pięknie się bawi.Wprawdzie bałagani ale coś za coś....Teraz bawi się z bobaskiem z szyby:-D:-D:-D
 
Sikoreczko - mam nadzieję że nas nie zarazi. Widze że się przejął i nie chce nawet Dawidka na ręce brać. Oczywiście ;-)rozumiecie od trzech dni jestem z dzieciakami i zajmuję się nimi 24/24. Nawet jak wraca z pracy to moj M teraz nie może zając się Dawidem bo go zarazi. Pewnie i z jednej strony ma rację ale ja wymiękam...

Niech ktoś za mnie włosy umyje.....
 
Hej Bodzinka i Sikoreczka...widze ze okupujecie watek ;-) (Sikorki i Lolo z listopadowek 06 jak i my)
Witam pozostale maminki :-)
Ja za fryteczki dziekuje...probuje zrzucic brzuszek przed latem ;-) Od pn bede chodzc dwa a nie jak teraz jeden raz na aerobik :-)
Kuba zasnal wlasnie.
 
reklama
Hejki!

Zaglądam powiedzieć dzień dobry!

Ostatnio gubię się na naszym wąteczku.... jest tyle nowych mam, że jak przeczytam co u Was to nie mogę sobie przypomnieć co komu miałam napisać, no to tylko Was podczytuję :tak:

Dziewczyny foty cudne.
Wszystkim choraskom życzę zdrówka.
 
Do góry