reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Dorom ja niestety dzis nie kupiłam staniczka ale trafiłam na swietny sklep gdzie mi doradzono jaki staniczek i na pewno wrócę do nich... tez chciałam kupic uniwersalny juz do karmienia ale okazało się, że mogą sie jeszcze powiększyc... (jeszcze?:-D:-D:-D) jak Pani mi to powiedziała mocno sie zdziwiłam...bo ja raczej b miałam a dzis sie okazało że mam...uwaga...E szok:szok::szok:

koga ja też nosze teraz taaaaaaakieeeeee dekolty.... a co tam - mysle podobnie jak marys- że trza korzystac z tego co ciąża nam dała :-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Hej,z tymi stanikami już do końca to jeszcze chyba za wcześnie.Dopiero połowa ciąży,dopiero rośnięcie się zacznie;-)Mi stanik do karmienia mąż kupił (leżałam w szpitalu) tuż przed porodem,a po musiał wymieniac bo się okazał oo wiele za mały.:szok:A te sprzed ciązy to najwyżej na nos mogłam sobie włożyć.:rofl2:
 
Hej wszystkim:-)
Dawno mnie tu nie było- dopiero co wróciłam sobie z długiego weekendu:) mam nadzieje,że czujecie się dobrze:-)

U mnie dwie niezbyt fajne dla mnie nowiny: usg dopiero 3 grudnia( miałam mieć jakoś 2 tygodnie wcześniej)
I okazało się, że ja mam grupę krwi A RH- a mój J A RH+ ....czyli mamy konflikt rh:-(
 
Gabi życzę Ci z całego serca, żeby Bóg dał Ci dobre dzieci, które w przyszłości będą potrafiły docenić to i kochać Cię jak Ty je:tak: Znam kobietę, która spędziła 9 mcy w szpitalu, jednak jej jedyna wyjechała to USA. W Polsce była 10 lat temu.......
Najpierw wymioty, teraz leżenie............ Ty bidulka jesteś, dobrze,że dzidziuś zdrowy:-D
 
Witajcie kwietnióweczki :)))

Co do staniczków to wiem z doświadczenia, że te do karmienia to będą prawie 2x większe :szok::-D Też kupiłam wcześniej a potem mogłam go sobie wsadzić.....na pewno nie na piersi :-) Proponuję się wstrzymać z takimi zakupami....

My jesteśmy na etapie kończenia mega remontu. Wczoraj kończyliśmy nasz pokój i kupiliśmy szafę narożną do pokoiku maluszka :-) Ma tam już swoje rzeczy i wczoraj jak to wszystko wkładałm na półki sama się zdziwiłam, że już tyle tego jest :tak: To po córci, to od koleżanki, to od szwagierki i kilka kupionych - ho,ho...samych bodziaków naliczyłam chyba 18:szok:
Pozdrawiam i nadal zazdroszczę czucia ruchów. Mi coś się tam kręci,wierci i bulgocze ale kopniaczka jeszcze nie czułam :-(



 
I okazało się, że ja mam grupę krwi A RH- a mój J A RH+ ....czyli mamy konflikt rh:-(

My też mamy konflikt Rh (ja 0 Rh-, narzeczony A Rh+). Lekarz mówił że nie ma się czym martwić, jakiś zastrzyk w dupke :-p w 28 tc a potem kolejny po porodzie, jeśli dziecko będzie miało Rh+. Dodatkowo skierował na badanie alloprzeciwciał czy coś takiego.

Tylko ok. 15% ludzi ma Rh-, więc jesteśmy wyjątkowe ;-):-D

EDIT: Z tego co widzę na suwaczkach, to ja pierwsza dostanę ten zastrzyk ;-) podzielę się z Tobą wrażeniami :-D
 
Ostatnia edycja:
Gabi niech już przestaną rosnąc hihi bo nie zapnę sie w swoje bluzki, ale poważnie mówiąc to już sie obawiam jaki mi rozmiar wyjdzie za 2 czy 3 miesiące... ale to są głupotki w porównaniu do Ciebie, już Ci pisałam, ze Cie podziwiam za te leżenie i walkę z czasem...i jeszcze masz tyle dobrej energii :-):-):-)

super babeczka z Ciebie musi byc!


almani- MaLea ma rację- jestescie wyjątkowe!i tak pozytywnie trza myslec
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej wszystkim:-)
Dawno mnie tu nie było- dopiero co wróciłam sobie z długiego weekendu:) mam nadzieje,że czujecie się dobrze:-)

U mnie dwie niezbyt fajne dla mnie nowiny: usg dopiero 3 grudnia( miałam mieć jakoś 2 tygodnie wcześniej)
I okazało się, że ja mam grupę krwi A RH- a mój J A RH+ ....czyli mamy konflikt rh:-(


u nas tez konflikt...
ale moj lekarz nie mowil nic o zastrzykach... badam Coombsa poki co i tyle
 
reklama
My też mamy konflikt Rh (ja 0 Rh-, narzeczony A Rh+). Lekarz mówił że nie ma się czym martwić, jakiś zastrzyk w dupke :-p w 28 tc a potem kolejny po porodzie, jeśli dziecko będzie miało Rh+. Dodatkowo skierował na badanie alloprzeciwciał czy coś takiego.

Tylko ok. 15% ludzi ma Rh-, więc jesteśmy wyjątkowe ;-):-D

EDIT: Z tego co widzę na suwaczkach, to ja pierwsza dostanę ten zastrzyk ;-) podzielę się z Tobą wrażeniami :-D


oh no wlasnie...
mi moj Dr nic nie mowil o zastrzykach... czy to prawda ze dopiero w 2 ciazy sie je robi?
a moze dopiero mi powie o tych zastrzykach?


i przepraszam ze jeden post pod drugim ale zamotalam sie i nie wiedzialam jak juz mam to poprawic :sorry2:
 
Do góry