reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dołączył(a)
31 Grudzień 2015
Postów
9
Witam dwa dni temu testowałem i wyszły dwie krychy dziś tak szybko byłam u gin potwierdzić czy coś tam jest i rzeczywiście malutka bo malutka fasolę za ale jest udało się przewidywany termin to 04.09.2016jest któraś jeszcze na wrzesien
?
 
reklama
Witaj Mary, ja tez mam termin na 4 wrzesnia. To moja druga ciaza, corcia ma prawie 5 lat. Mieszkam w UK wiec na badania musze czekac do 12 tc a tak bym chciala tam zagladnac.
 
O to gratulacje . Super ja też mam już córkę jedna moja kochana wymarzoną córeczkę a teraz po długich staraniach jest drugi dzidziuś też nie mogłam się doczekać żebym się upewnić i wcisnąć się dziś do gina. MamaNadi2 ja testowałam dzień przed terminem okresu i test wyszedł negatywny a dwa dni po już pozytywny trzymam kciuki
 
U mnie 2 dni przed @ mocna druga kreska. Przy pierwszej ciazy mialam bladziutka a teraz nie bylo watpliwosci. Radosc wielka bo udalo sie w pierwszym cyklu.mamaNadii2 trzymam kciuki
 
  1. Ja jak zrobiłam test i wyszedł negatywny to myślę znów się nie udało później nie dostawałam @mimo bólu podbrzusza. Ale czułam ze coś jest na rzeczy hehe.
 
Hej dziewczyny :-) ja testowałam we wigilię dzień przed okresem i wyszła bladziutka druga kreska, test powtórzyłam po dwoch dniach i już były dwie piękne kreski :-) z moich obliczeń termin mam na 3 września. To moja druga ciąża, mam już córkę w kwietniu skończy 4 lata :-)
 
  1. Ja jak zrobiłam test i wyszedł negatywny to myślę znów się nie udało później nie dostawałam @mimo bólu podbrzusza. Ale czułam ze coś jest na rzeczy hehe.
 
reklama
Do góry