reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

reklama
Nie chce robić nadziei,ale już nie takie historie widziałam z happy endem💗
no rozumiem, jednak nie wierzę już w nic. W głowie miałam różne myśli, już nawet myślałam, że może przy tych dwóch pęcherzykach jeden się przyjął, a z drugiego organizm się oczyszcza i dlatego tak jest. Jednak niska beta postawiła mnie na nogi. Chcę tylko nie mieć żadnych komplikacji i trzymam się tego, że to biochem. Oby nie cp.
 
no rozumiem, jednak nie wierzę już w nic. W głowie miałam różne myśli, już nawet myślałam, że może przy tych dwóch pęcherzykach jeden się przyjął, a z drugiego organizm się oczyszcza i dlatego tak jest. Jednak niska beta postawiła mnie na nogi. Chcę tylko nie mieć żadnych komplikacji i trzymam się tego, że to biochem. Oby nie cp.
Rozumiem
Trzymam kciuki. Przechodziłam Cp,więc Rozumiem obawy
 
Rozumiem
Trzymam kciuki. Przechodziłam Cp,więc Rozumiem obawy
4 lata starań i pierwsza ciąża, pierwsze kreski na teście i taki zawód. Jeszcze w tym cyklu u gina byłam, badania cały czas na bieżąco robione. W tamtym roku cały komplet badań w klinice. Problem po stronie męża, słaba morfologia. Jeden plus z tego, że coś się zadziało, bo już wątpiłam, że cokolwiek jest możliwe.
 
4 lata starań i pierwsza ciąża, pierwsze kreski na teście i taki zawód. Jeszcze w tym cyklu u gina byłam, badania cały czas na bieżąco robione. W tamtym roku cały komplet badań w klinice. Problem po stronie męża, słaba morfologia. Jeden plus z tego, że coś się zadziało, bo już wątpiłam, że cokolwiek jest możliwe.
Dokładnie.
Chociaż to bywa trudne,trzeba być dobrej myśli.
 
@dgdx4 Z tego co piszesz, to raczej wszystko wskazuje na ciążę biochemiczną. Ale na wszelki wypadek dobrze jest to sprawdzić. A jeśli to była ciąża biochemiczna, to spokojnie już w tym cyklu możecie działać.
 
@dgdx4 Z tego co piszesz, to raczej wszystko wskazuje na ciążę biochemiczną. Ale na wszelki wypadek dobrze jest to sprawdzić. A jeśli to była ciąża biochemiczna, to spokojnie już w tym cyklu możecie działać.
no mam nadzieję, że beta spadła jutro wszystko będę wiedzieć. Krwawienie już skąpe, czyli w sumie 2 dni tylko było mocniejsze dziś już bardziej taki zabarwiony śluz więc myślę, że powinno być ok ;)
 
reklama
U mnie biochemiczna wyglądała tak, ze pozytywny test wyszedł dopiero 4 dni po terminie miesiączki gdzie mam zawsze regularne. Betę zrobiłam następnego dnia wynosiła 20pare, ale przyszło krwawienie i ból mocniejszy niż przy okresie. Betę powtórzyłam po 48 h i wynosiła 13.kolejnego okresu już nie doczekałam, byłam w ciąży. W 12 tc miałam ogromne krwawienie i wypadł ze mnie wielki skrzep. Do tej pory zastawniam się czy to było przez ta ciąża biochemiczna.
 
Do góry