reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

A ja się na rowerze wywaliłam :/ i to jeszcze z młodą w foteliku (na szczęście w kasku zawsze) getry podarte, kolana zdarte, młoda trochę strachu się najadła bo nic jej się nie stało w sensie fizycznym. Na rowerze jeżdżę od lat i nie pamiętam kiedy miałam "wypadek".... ciśnienie w kosmos podskoczyło :/.
 
reklama
Dziewczyny slyszalyscie może o kodach rabatowych akademii płodności ? Chciałam zamówić u nich przepisy i fajnie jakby się udało taniej kupić :)
 
Ja dzisiaj doznalam szoku roku. W pracy wygiela mi sie noga na drabinie .. boli jak cholera . Zadzwonilam do znajomej bo pracuje na izbie mowi ze mam przyjechac na rtg .. pierwsza mysl .. rtg .. teraz .. dla pewnosci zrobilam testy i patrzcie to .. jestem tydzien po owulacji. To w ogole mozliwe ?
 

Załączniki

  • IMG_8586.jpeg
    IMG_8586.jpeg
    180,2 KB · Wyświetleń: 166
Ciekawe od czego to zależy. Późno zaczęłam miesiączkować. Zawsze bolesne i obfite. Brak AH. Ciekawe czy są jakieś badania, jakaś statystyka?
Myślę, że intensywność okresu czy jego długość tu nie ma raczej żadnego znaczenia, bo poziom amh to ilość pęcherzyków, które się zużywają podczas owulacji, a część obumiera, a okres powstaje w wyniku łuszczenia się błony śluzowej macicy, czyli endometrium.
Brak owulacji może mieć znaczenie, ale samo krwawienie wątpię.

Ja też późno zaczęłam miesiączkować, a moje Amh jest bardzo niskie, więc nie ma reguły 🤷🏻‍♀️
 
Ja dzisiaj doznalam szoku roku. W pracy wygiela mi sie noga na drabinie .. boli jak cholera . Zadzwonilam do znajomej bo pracuje na izbie mowi ze mam przyjechac na rtg .. pierwsza mysl .. rtg .. teraz .. dla pewnosci zrobilam testy i patrzcie to .. jestem tydzien po owulacji. To w ogole mozliwe ?
Widać kreskę dość wyraźnie, dobrze że zrobiłaś zanim poszłaś na rtg !
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 🌼 U mnie dziś dzień planowanej @ czekam cierpliwie na rozwój wydarzeń 😊 a w miedzy czasie zakuwam do sesji 🥴
 
reklama
Do góry