reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
@królowa_kresek wszystkiego najpiękniejszego! Długiego spokojnego życia i spełnienia marzeń, szczególnie tego jednego, z nienacka!

A wszystkim innym dziękuje za ten zaszczyt bycia prowadzącym, za udzielanie się, wspieranie w prowadzeniu! Mam nadzieje, ze to nie mój ostatni raz w tej roli 😘😘 a tymczasem wszystkiego dobrego i zapraszam wszystkich do zamykania na kwietniowe podwójne święto: prima aprilis połączone ze smingusem 😘😘
 

Załączniki

  • 75FCD1E7-60BB-4461-A616-6EA286EF5985.jpeg
    75FCD1E7-60BB-4461-A616-6EA286EF5985.jpeg
    8,5 KB · Wyświetleń: 119
@królowa_kresek wszystkiego najpiękniejszego! Długiego spokojnego życia i spełnienia marzeń, szczególnie tego jednego, z nienacka!

A wszystkim innym dziękuje za ten zaszczyt bycia prowadzącym, za udzielanie się, wspieranie w prowadzeniu! Mam nadzieje, ze to nie mój ostatni raz w tej roli 😘😘 a tymczasem wszystkiego dobrego i zapraszam wszystkich do zamykania na kwietniowe podwójne święto: prima aprilis połączone ze smingusem 😘😘
In Love Bunny GIF by Space Jam
 
@fckathy bardzo dobrze sprawdziłaś się w roli przewodzącej tego wątku, dziękuję 🥰
Dla mnie ten miesiąc okazał się szczęśliwym, i choć bardzo was polubiłam mam nadzieję, że nie będzie mi dane tu wracać.
Bardzo dziękuję za dobre słowo, wsparcie i wszystkie rady. Liczę na to, że każda z nas tu obecnych trafi na wątek dla mam. Niezmiennie, mocno trzymam za to kciuki 🤞
 
@królowa_kresek😉🙃 jeszcze zdążę życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że życie jeszcze nie raz pozytywnie Cię zaskoczy ❤️☀️

@fckathy dzięki za przeprowadzenie Nas przez marzec, za wsparcie, rady i pilnowanie porządku 🥰

Dla mnie na marcu kończy się przygoda, mam nadzieję, że nie będę zmuszona to wracać, pomimo całej sympatii dla Was. Będę trzymać za wszystkie kciuki w kolejnych miesiącach i podglądać w ukrycia 🤞😉
 
@królowa_kresek😉🙃 wszystkiego najlepszego 🥳🎂 Był tort czy stawiasz w tym roku na urodzinowe babki i mazurki? 😄
Dziekuję😊Tort urodzinowy byl aczkolwiek dla mojej córki, bo 28.03 obchodziła urodziny, a dopiero dziś świętowaliśmy😆😊 także takie 3w1...
Dziękuję dziewczyny raz jeszcze, bardzo miło było mi być częścią tej społeczności.
 
@królowa_kresek😉🙃 jeszcze ja zdążę z życzeniami samych wspaniałości, w tym nadziei - żeby Cię nigdy nie opuszczała 😊 byłam tu z Tobą tylko przez ten wątek, ale podczytywałam też styczniowe i lutowe kreski, i zdążyłam się zorientować ile znaczysz dla wielu dziewczyn tutaj. Cieszę się, że chociaż ten jeden miesiąc mogłam również korzystać z Twojej wiedzy i wsparcia 🤗 Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze! 💐

@fckathy dzięki za prowadzenie wątku 🫡

@K1991 będę tęsknić rówieśniczko 🥺🙈 na listopadówki już nie zdążę wskoczyć, ale póki nie uciekniecie na prywatny, to będę podglądać co tam u Was 🥰 i cały czas będziesz dla mnie tym przykładem, że się da - chociaż wiem, że są tuż też starsze dziewczyny 😂 ale rocznik łączy, no i zaledwie ten miesiąc różnicy 😅
trzymam bardzo mocno kciuki za szczęśliwy finał 🤞🏻 za pozostałe dziewczyny, którym udało się zobaczyć w marcu upragnione dwie kreski tak samo ☺️
 
reklama
@fckathy dziękuję za prowadzenie wątku, który okazał się dla mnie tym szczęśliwym 🥹😍

Wam dziewczyny też dziękuję, że tworzycie tak fajną przestrzeń do dzielenia się swoimi rozterkami, sukcesami, nadziejami. Nie udzielałam się tu zbyt wiele, ale zaglądałam codziennie. I serio czytanie tego wątku pomagało w najgorszych momentach. W końcu nikt nie zrozumie staraczki tak dobrze, jak druga staraczka. ❤️
Trzymam kciuki za Was wszystkie! Żeby kwiecień okazał się tym szczęśliwym miesiącem ❤️
 
Do góry