reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niemowlak słabo przybiera na wadze

Magdzik9111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Listopad 2017
Postów
268
Dziewczyny poradźcie coś sy ek słabo przybiera na wadze, ok 20 g na dobe gdzie norma jest 26 minimum
Je dość dużo więcej mu nie wcisnę bo zamyka buzię, albo zwymiotuje jak zje więcej
Odbijanje w trakcie jedzenia przerobione. Butelki.i smoczki także
Dziecko radosne nic mu nie dolega ładnie spi
A lekarz mówi że za mało przybiera, już nie wiem co.mam robić. Pierwszy syn jadł w jego wieku jeszcze mniej a przybierał ładnie
 
reklama
Screenshot_20240518_205938_Chrome.jpg
 
Dziewczyny poradźcie coś sy ek słabo przybiera na wadze, ok 20 g na dobe gdzie norma jest 26 minimum
Je dość dużo więcej mu nie wcisnę bo zamyka buzię, albo zwymiotuje jak zje więcej
Odbijanje w trakcie jedzenia przerobione. Butelki.i smoczki także
Dziecko radosne nic mu nie dolega ładnie spi
A lekarz mówi że za mało przybiera, już nie wiem co.mam robić. Pierwszy syn jadł w jego wieku jeszcze mniej a przybierał ładnie
Może zmiana mleka? Na jakieś bardziej kaloryczne jak takie są? A ile ma synek? Dziwne że lekarz się czepia jak z wywiadu dziecko ładnie je i śpi.. Jakby spadał z wagi to ok a tak to nie widzę az takiego problemu..
 
Może zmiana mleka? Na jakieś bardziej kaloryczne jak takie są? A ile ma synek? Dziwne że lekarz się czepia jak z wywiadu dziecko ładnie je i śpi.. Jakby spadał z wagi to ok a tak to nie widzę az takiego problemu..
Pije hipp comfort że względu na kolki
Po tym mleku nie ma problemów brzuszkowych, to już jego trzecie mleko najpierw hipp combiotic- ulewanie
Hipp ha ulewanie kolki
Dopiero hipp comfort pomoglo
Synek ma 7 tyg
No właśnie też tak sobie to tłumaczę ze pewnie taki iego urok, ale ciągle słyszę od położnej i lekarza że za mało, a na dobe zjada tyle ml mleka ile powinien w jego wieku
 
Pije hipp comfort że względu na kolki
Po tym mleku nie ma problemów brzuszkowych, to już jego trzecie mleko najpierw hipp combiotic- ulewanie
Hipp ha ulewanie kolki
Dopiero hipp comfort pomoglo
Synek ma 7 tyg
No właśnie też tak sobie to tłumaczę ze pewnie taki iego urok, ale ciągle słyszę od położnej i lekarza że za mało, a na dobe zjada tyle ml mleka ile powinien w jego wieku
Poczytaj sobie o mleku infatrini powder. To wysoko kaloryczne mleko. Tylko chyba na recepte.. Poprostu nic nie zrobisz taka uroda widocznie 🙂 Dziwne że lekarz nic nie zaproponował skoro dla niego to problem.. Następnym razem spytaj się co proponują skoro dziecko je prawidłowo.. bo tak to tylko się martwisz a pewnie nie potrzebnie
 
Dziewczyny poradźcie coś sy ek słabo przybiera na wadze, ok 20 g na dobe gdzie norma jest 26 minimum
Je dość dużo więcej mu nie wcisnę bo zamyka buzię, albo zwymiotuje jak zje więcej
Odbijanje w trakcie jedzenia przerobione. Butelki.i smoczki także
Dziecko radosne nic mu nie dolega ładnie spi
A lekarz mówi że za mało przybiera, już nie wiem co.mam robić. Pierwszy syn jadł w jego wieku jeszcze mniej a przybierał ładnie
Nas z corka jedna pediatra wysłała do szpitala bo corka przybrała 100 g w tydzien, druga stwierdziła ze to nie wyścigi i każde dziecko jest inne. Ja z pierwsza córka bylam na grupie dla dzieci z odmowa jedzenie, tam twierdza ze problem jest gdy dziecko spadnie na siatce o dwa kanały. Moze skonsultuje to z ja kimś innym pediatra, bo według mnie nie ma tragedii z tym przybieraniem.
 
reklama
Dziewczyny poradźcie coś sy ek słabo przybiera na wadze, ok 20 g na dobe gdzie norma jest 26 minimum
Je dość dużo więcej mu nie wcisnę bo zamyka buzię, albo zwymiotuje jak zje więcej
Odbijanje w trakcie jedzenia przerobione. Butelki.i smoczki także
Dziecko radosne nic mu nie dolega ładnie spi
A lekarz mówi że za mało przybiera, już nie wiem co.mam robić. Pierwszy syn jadł w jego wieku jeszcze mniej a przybierał ładnie
Moim zdaniem pięknie synek przybiera a po drugie to sprawa indywidualna każde dziecko w swoim tempie przybiera. Najlepiej wg lekarzy żeby dzieci były jak te "serdelki" 😤😏
Moja córcia przybierala na dobę 13g ładnie jadła, spała, radosne dziecko, rozwój ruchowy prawidłowy. Przed rokiem zaczęła chodzić 😉
I też cięgle słyszałam ojej jaka drobniutka chudziutka dziewczynka😏 dla świętego spokoju zrobiłam wszystkie badania i wyszło dobrze☺️ Po prostu taka jej uroda(po mamusi) 😉

Będzie dobrze 👍 😉
 
Do góry