reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

A mam pytanko bo pierwszy raz mierze temp nowym termometrem i to w ustach i ta temp jest jakaś niska....
Dziś zmierzyłam starym
termometrem w odbycie w tym samym czasie co w ustach i było 36,95 (w ustach 36,61)
może też w ustach jest mniej dokładny?
A i pochwaliłam się ładną pogodą i już pada:/

1000006475.jpg
 
reklama
Nie robiłam. Czytałam trochę badań na temat proga i generalnie jak beta rośnie to progesteron też powinien ( przy prawidłowej implantacji) . Poprzednia ciąża poleciała mimo brania proga, z synem nie brałam nic 🤷. Chciałam się cieszyć ciąża i wierzyć w maluszka 🙈. Nie wiem co myśleć.... Wczoraj poszło troszke krwi, odrobina różu i narazie czysto... Podejrzewam, że chwilę potrwa zanim ruszy
Trzymam kciuki, w ciąży z córką też plamiłam, nawet w szpitalu leżałam i dobrze się skończyło.
 
Ja w poprzedniej ciazy myslalam, ze dostalam miesiaczki. Zywa krew i to na bogato. Poddalam sie, zalamalam. Jedno nie dawalo mi spokoju. Czulam sie inaczej. Z ciekawosci zrobilam test i byly dwie wyrazne krechy i na usg bylo juz widac pecherzyk. Wiec nic straconego :)
 
Trzymam kciuki, w ciąży z córką też plamiłam, nawet w szpitalu leżałam i dobrze się skończyło.
Zobaczymy, wczoraj był termin miesiączki...to podobno się zdarza. Wpadłam w ryk jak zobaczyłam trochę krwi ale później już tylko odrobina śluzu 🤷. Chciałabym wierzyć, że będzie dobrze. Jak nie ruszy do poniedziałku to wtedy zrobię betę i proga, żeby zobaczyć na czym stoję
 
Miałam zrobić przeciwciała przeciwplemnikowe, dokładnie tak mi zapisano na karteczce, a tu kilka badań w labie 😅 orientujecie się czy dobre zrobiłam? :) Zaczęłam czytać o immunologii, komórkach nk….i pogubiłam się.
Jezu edytowałam już bo był adres 😂😂
 
Ostatnia edycja:
Zobaczymy, wczoraj był termin miesiączki...to podobno się zdarza. Wpadłam w ryk jak zobaczyłam trochę krwi ale później już tylko odrobina śluzu 🤷. Chciałabym wierzyć, że będzie dobrze. Jak nie ruszy do poniedziałku to wtedy zrobię betę i proga, żeby zobaczyć na czym stoję
Plamienia czy krwawienia w terminie spodziewanej miesiączki, niestety, całkiem często się zdarzają. Osobiście znam przynajmniej kilka takich przypadków, a i tutaj mamy takich historii wiele.

Wszystkie tu wierzymy, że i Twoja skończy się dobrze. Kropka da radę! ❤️💪
 
reklama
Do góry