reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

A ja miałam dziś ćwiczyć, a koleżanka przyszła z wizytą u jakoś brakło czasu. Coś kiepsko go organizuje ostatnio. Jeszcze sobie właśnie przypomniałam, że opony muszę do auta załadować, bo jutro wymiana.
Najważniejsze, że miałaś miłe popołudnie :)

Dobrze, że mi przypomniałaś - też muszę w końcu umówić się na wymianę opon 🤦‍♀️
 
reklama
@Motylkowa! @wrobelmm myślicie że taki nagły spadek jest wskazaniem do ivf? Zastanawiam się co robić gdy jutro gin powie, że jeszcze próbować IUI. Czy ewakuować się i na szybko szukać innej kliniki czy iść w IUI. Straszną gonitwę myśli mam po tym wyniku, kompletnie się nie spodziewałam aż tak dużego spadku 😪
 
Dziewczyny, nie wiem co jest grane, ale od 2/3miesiecy czuje dyskomfort w podbrzuszu, czasem ból jak na okres ,najbardziej tak z tydzień po owulce aż do okresu. Ma tak któraś z was? A może macie jakiś pomysł co zbadać ?
dyskomfort? A jesteś w stanie bardziej to opisać? Ja mam tak czasem przed owulacją w trakcie i kilka dni po. Jakbym miała jakieś ciało obce po prawej stronie, dodatkowo libido wywalone w górę.
 
@Motylkowa! @wrobelmm myślicie że taki nagły spadek jest wskazaniem do ivf? Zastanawiam się co robić gdy jutro gin powie, że jeszcze próbować IUI. Czy ewakuować się i na szybko szukać innej kliniki czy iść w IUI. Straszną gonitwę myśli mam po tym wyniku, kompletnie się nie spodziewałam aż tak dużego spadku 😪
Na początek - weź głęboki oddech.

Planujecie ivf - miesiąc nic tu nie zmieni, a w kolejnym cyklu będziecie już mogli skorzystać z dofinansowania, więc teraz na spokojnie możecie zrobić iui. W tym czasie możesz np. zacząć przyjmować ubiquinol w dawce 3x200mg, który korzystnie wpływa na jakość komórek jajowych i jest wskazane przed ivf u kobiet z obniżoną rezerwą.

Jeśli nie jesteś zadowolona z dotychczasowej kliniki, na spokojnie poszukajcie innej - ale nie musisz tego planować na „hura”.

Wiem, że ten wynik bardzo Cię zestresował, ale pośpiech jest najgorszym doradcą. Tule Cię wirtualnie
 
Dziewczynki pytanko. Moj kuzyn robil sobie badania profilaktyczne i wyszedl mu testosteron w normie a wolny testosteron troche za duzy. Powinien sie martwic ? Bo tez staraja sie o dzidzie bezskutecznie niestety a nigdy o tym nie czytalam bo u nas jest ok akurat z tym
 
Ja się zastanawiam nad zrobieniem drożności 🫠 Chociaż już trochę zaczynamy interesować się invitro. To chyba u nas najlepiej zagra w połączeniu z lekami 🤷‍♀️
Bo kolejne cykle zaliczam z owulka i ciężko. Stary ma dobre wyniki.

Chociaż wyszła mi niska ferrytyna. Ja ogólnie mam mega niska od zawsze. Jednak pomimo brania żelaza podniosła się 17 do 30 😩
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem co jest grane, ale od 2/3miesiecy czuje dyskomfort w podbrzuszu, czasem ból jak na okres ,najbardziej tak z tydzień po owulce aż do okresu. Ma tak któraś z was? A może macie jakiś pomysł co zbadać ?
ja miewałam podobnie czasami zależy od cyklu
Podobnie z piersiami równo 7 dni po owulacji zaczynały boleć,częściej sikałam i dziwne uczucie w podbrzuszu objawy pomału ustępowały z 2-3 dni przed @
 
Do góry