reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
To Twój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury? Ja bym uznała, że jak nie było skoku, to nie było też jeszcze owu. Ale wiem, że teoretycznie tak nie musi być 🤷🏻‍♀️
Szkoda, że te testy Ci się już skończyły. Ja po poprzednim cyklu już się nauczyłam, że muszę robić właśnie przynajmniej do skoku temperatury. U Ciebie na podstawie wykresu można by uznać, że tego 5.05 był peak i wczoraj mogłaby być owu, ale temperatura na to nie wskazuje 🙄

Dla porównania wrzucam swój wykres z poprzedniego cyklu. Po pierwszym wysokim ratio w 15dc mogłabym założyć, że owu będzie w 16, ale jak widać następnego dnia spadło i temperatura nadal na tym samym poziomie mniej więcej. W 17dc odpuściłam testowanie i podejrzewam, że właśnie wtedy był ten prawdziwy peak- owulacja była w 18dc, a w 19dc temperatura to potwierdziła. Także teraz będę już robić na pewno do skoku.
Dzięki ❤️ Mierzę od początku starań (6cs), tylko to mój pierwszy cykl z testami i apką Premom. Wcześniej wpisywałam temp. do tabelki na kartce 😜

No właśnie, a czy skok temp. jest zawsze dzień po owulacji?

Ja z potraw lubię zupę krem pomidorową i krem cebulowy z grzankami. Nie przepadam za papryką 😉
 
Tak czułam, że z tymi pomidorami w zupie będę w mniejszości ;)

Nie lubisz majonezu, kawy, słodkości i chipsów? o_O! Tu mnie zaskoczyłaś ;)
No dziwna jestem w kwestii jedzenia 😅
Kawę i słodkie czasem, ale to sporadycznie głównie w gościach. Co do słodkiego to nie wliczam lodów i gorzkiej czekolady, bo to uwielbiam 😁
 
Myślicie że laparoskopowe usunięcie CP mogło mieć wpływ na taki nagły spadek amh? Czy bardziej powodem może być stymulacja?
 
Dziewczyny, jestem dziś strasznie zmieszana :( Temperatura po owu jeszcze nie skoczyła. Czy to znaczy, że mimo wszystko mogła już być owulacja, czy że to będzie raczej jakoś dzisiaj? Śluz niepłodny. Ten najbardziej płodny był w piątek, 3.05, a to mi sie z wykresem w ogóle nie zgadza :(Zobacz załącznik 1632291
Ja w tym miesiącu nie widziałam ani grama śluzu płodnego, nawet sucho trochę było 🙈 a dwie kreski są 🤷🏻‍♀️
 
Dziewczyny, nie wiem co jest grane, ale od 2/3miesiecy czuje dyskomfort w podbrzuszu, czasem ból jak na okres ,najbardziej tak z tydzień po owulce aż do okresu. Ma tak któraś z was? A może macie jakiś pomysł co zbadać ?
 
Dziewczyny, nie wiem co jest grane, ale od 2/3miesiecy czuje dyskomfort w podbrzuszu, czasem ból jak na okres ,najbardziej tak z tydzień po owulce aż do okresu. Ma tak któraś z was? A może macie jakiś pomysł co zbadać ?
mówiłam to mojej gin, szyjka, jajniki i macica na oko jest okej, czekam na wyniki cytologii+hpv bo nigdy tego nie mialam robionego 🤔
 
A ja miałam dziś ćwiczyć, a koleżanka przyszła z wizytą u jakoś brakło czasu. Coś kiepsko go organizuje ostatnio. Jeszcze sobie właśnie przypomniałam, że opony muszę do auta załadować, bo jutro wymiana.
 
reklama
Do góry