reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Przytulam...

U mnie 11dpo i biało, czuję się identycznie jak w poprzednim cyklu więc nic z tego.... W czerwcu będę mogła tylko obserwować Was bo męża nie ma...

Mało się udzielam ale u nas wskoczyła ładna pogoda i z córką 3/4 dnia spędzamy na placu a tam trzeba mieć oczy dookoła głowy 🙈.
Dopóki nie ma @, jest nadzieja 🤞
 
reklama
W sumie ja tak samo wiadomo chciałabym żeby się udało naturalnie ale ileż można próbować i czekać.
Czekam już 2 lata i nic także też już marzę o tym aby to dzidzi już mieć 🥰
Wszyscy wkoło mają a ja swojego doczekać nie mogę.
Jeszcze dołujące jest to że jak ktoś przychodzi do nas z dzieckiem to są teksty typu co by tu ci dać do zabawy jak ciotka nic tu dla dzieci nie ma.
No ale niestety taka prawda nic w domu takiego nie ma ani zabawek ani miśków No nic bo po co mi te rzeczy jak jestem tyłka ja i mój przyszły mąż 🥰🫤
Co za głupie teksty, że nie ma nic do zabawy. Ja jak gdzieś idę z dzieckiem to zbieram zabawki. Nawet jak są inne dziecko to wolę zabrać bo to różnie bywa.
 
@penguinlicious, jak dziś Twoja tempka? U mnie cały czas niska, 36,30. Zaczynam podejrzewać u siebie bezowulacyjny 😞 We wtorek albo środę zrobię progesteron.
Screenshot_20240510_053334_premom.eh.com.ehpremomapp_edit_1796874999810186.jpg
 
1. Z tego, że przestałam robić wiele rzeczy wbrew sobie ( miałam z tym problem) teraz robię to na co mam ochotę ja, co lubię i co w danym momencie ja uważam za dobre/właściwe. Nie oglądam się na innych i nie staram dopasowywać swojego życia pod kogoś, myślę bardziej o sobie i swoim komforcie.

2. Z posprzątania ostatnim czasem szuflad wstydu, w których możnabyło znaleźć wszystko i umyciu okien, długo zwlekałam 🙈😁
👏
Ja jestem dumna ze po wielu latach zaczęłam walczyć i robić coś dla siebie
Nie jestem jeszcze na szczycie ale walczę z tym bardzo mocno🤭
 
Czekają już tak długo na umycie, to i dwa tygodnie jeszcze poczekają 😉

Cieszę się, a jakże! Ale wyobraź sobie jak bym się cieszyła, gdyby ktoś je za mnie umył 😂

No dobrze, dobrze - w swej łaskawości Ci ją zaktualizuję, jak tylko ustalisz ze swoją owulacją kiedy się łaskawie pojawi ;D
Powinna być do 36 h, bo pik wyłapany😁 uff.
 
U mnie raczej będzie lipa ... zaczęłam krwawić 😔
A może wcale nie będzie lipa - krwawienia przecież zdarzają się we wczesnej ciąży i to stosunkowo często, i nie zawsze zwiastują najgorsze.

Zrobisz dziś betę?

Tule Cię mocno i nadal trzymam kciuki i wierzę, że mimo krwawienia - wszystko będzie dobrze ❤️
 
reklama
Nie robiłaś bety ani proga tym razem? Krwawienie czy plamienie? Trzymaj się😔
Nie robiłam. Czytałam trochę badań na temat proga i generalnie jak beta rośnie to progesteron też powinien ( przy prawidłowej implantacji) . Poprzednia ciąża poleciała mimo brania proga, z synem nie brałam nic 🤷. Chciałam się cieszyć ciąża i wierzyć w maluszka 🙈. Nie wiem co myśleć.... Wczoraj poszło troszke krwi, odrobina różu i narazie czysto... Podejrzewam, że chwilę potrwa zanim ruszy
 
Do góry