reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Zazdroszczę Wam dziewczyny, że już macie za sobą badania ja do poątku chyba jajko zniosę z nerwów.
Na pocieszenie powiem, że mi to piątek w tym tygodniu nie wydaje się taki odległy. Ja niestety na USG prenatalne muszę poczekać do 16.05 🥴 na szczęście 13.05 mam wizytę u mojego ginekologa. Jakoś tak mam dużo obaw, bardzo chciałabym mieć to USG pierwszego trymestru za sobą.
 
reklama
Na pocieszenie powiem, że mi to piątek w tym tygodniu nie wydaje się taki odległy. Ja niestety na USG prenatalne muszę poczekać do 16.05 🥴 na szczęście 13.05 mam wizytę u mojego ginekologa. Jakoś tak mam dużo obaw, bardzo chciałabym mieć to USG pierwszego trymestru za sobą.
Ja pomimo tego, że to moja druga ciąża to stres taki sam przed badaniami i odkąd ustały mdłości to się zastanawiam czy dalej w ciąży jestem i czy wszystko wporządku ja już w tamtym tygodniu krew do testu oddawałam 😉
 
Ja będę mieć równo 13 wg OM, także mi też z kilkudniowym zapasem zostało, ale miałam taką samą sytuację jak Ty - 3 maja odpadał 😇 to trzymajmy się do piątku i nie oszalejmy🤣
Ja w czwartek na tych "pełnych" prenatalnych będę miała 13+4, w dodatku z USG cały czas wychodzi 5 dni więcej, więc też na ostatnią chwilę, dlatego teraz robiłam dodatkowo prywatnie samo USG prenatalne bo lekarz się bał, że to może być za późno. Dzis CRL 77, a nie może być większe niż 84.
 
Cześć dziewczyny czytam Was w miarę na bieżąco ale brak czasu i zmęczenie jakoś odbierało mi chęci pisania. Mam pytanie czy któraś z was dostała leki na alergie i antybiotyk na zapalenie gardła? Mecze się niesamowicie a zarazem boję się co z dzieciątkiem ostatnia wizytę miałam 22 mają niby wszystko było ok termin na 22 listopada ale będzie planowana cesarka ze względu na przepukliny kręgosłupa i 2 cc . Ostatnio jestem strasznie nerwowa mecza mnie dreszcze i stany podgorączkowe. Śnią mi się koszmary i chce mi się płakać. Jestem załamana i niewiem co dalej czy któraś z Was kiedykolwiek tak miała czy to że mną coś nie tak
 
Cześć dziewczyny czytam Was w miarę na bieżąco ale brak czasu i zmęczenie jakoś odbierało mi chęci pisania. Mam pytanie czy któraś z was dostała leki na alergie i antybiotyk na zapalenie gardła? Mecze się niesamowicie a zarazem boję się co z dzieciątkiem ostatnia wizytę miałam 22 mają niby wszystko było ok termin na 22 listopada ale będzie planowana cesarka ze względu na przepukliny kręgosłupa i 2 cc . Ostatnio jestem strasznie nerwowa mecza mnie dreszcze i stany podgorączkowe. Śnią mi się koszmary i chce mi się płakać. Jestem załamana i niewiem co dalej czy któraś z Was kiedykolwiek tak miała czy to że mną coś nie tak
lekarz wypisał ci antybiotyk i lek na alergie? Masz może kontakt tel ze swoim ginem? Są bezpieczne leki w ciąży wiec jeśli są wskazania żeby coś brać to może tylko dla pewności skonsultowalabym się ze swoim ginem i brała :)

Ja mam znowu spadek energii, chyba muszę odpocząć po tych kilku dniach majówki i dzieci 24/7 😅na szczęście już przedszkole ❤️
Znowu mam fest mdłości na zmianę ze zgaga 😭
 
Hejka , ja niestety dobrych wieści nie mam. Serduszko sie zatrzymało. Czekam w szpitalu na poronienie.

Sciskam Was i szczerze życze żeby obyło sie już bez dramatów na tym wątku bo już chyba limit wyczerpany. ❤❤❤

Dawno nie zaglądałam, a tu taka przykra wiadomość. Trzymaj się, ściskam mocno 💔
 
Cześć dziewczyny czytam Was w miarę na bieżąco ale brak czasu i zmęczenie jakoś odbierało mi chęci pisania. Mam pytanie czy któraś z was dostała leki na alergie i antybiotyk na zapalenie gardła? Mecze się niesamowicie a zarazem boję się co z dzieciątkiem ostatnia wizytę miałam 22 mają niby wszystko było ok termin na 22 listopada ale będzie planowana cesarka ze względu na przepukliny kręgosłupa i 2 cc . Ostatnio jestem strasznie nerwowa mecza mnie dreszcze i stany podgorączkowe. Śnią mi się koszmary i chce mi się płakać. Jestem załamana i niewiem co dalej czy któraś z Was kiedykolwiek tak miała czy to że mną coś nie tak
A co Ci przepisał?? Jezu mnie alergia też już dopadła i ja już jestem rozłożona. Kichanie milion razy a jak kicham to mi w brzuchu ciągnie:/ gardło i nos pieką, czekam jeszcze na oczy i uszy... a w medicover alergolog na czerwiec dopiero 🙉
ja też miałam przez jakiś czas koszmary i głupie sny ale przeszlo.
 
Loratadyna i momester steryd do nosa doraźnie masc bo na piersiach i pod wyskoczyły bolesne równo wodne krostki pod piersiami pękły i bardzo bolą. Ogólnie dziś gorączka i kaszel wiec gratisowo choróbsko się rozkręca. Najgorsze jest to że mam swoją działalność a klientki nie są zadowolone z odwoływanych wizyt 😔 ale za to udało mi się dzisiaj wyłapać tetno maluszka i jakoś chwilowo humor się poprawil
 
reklama
Hej dziewczyny ja się dawno nie odzywałam bo czasu brak a jak już był to weny nie miałam. Ja leżę w szpitalu po amniopunkcji zaczęły mi się wody sączyć. Narazie są w brzuszku minimalne ale mało bardzo. Mam antybiotyki i cała masę przeciw skurczowych. Boję się 😔
Trzymaj się!
Musi być dobrze. Jesteśmy z Tobą myślami!
 
Do góry