reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Hejka , ja niestety dobrych wieści nie mam. Serduszko sie zatrzymało. Czekam w szpitalu na poronienie.

Sciskam Was i szczerze życze żeby obyło sie już bez dramatów na tym wątku bo już chyba limit wyczerpany. ❤❤❤
Madziu trzymaj się! Bardzo mi przykro 🥺dbaj o siebie, ściskam mocno! ❤️
 
reklama
Mam pytanie o termin porodu. USG przed 10 tygodniem ciąży pokazało, że ciąża jest 4 dni młodsza względem terminu z OM a dzisiejsze USG potwierdziło termin z OM. Wiem że to tylko orientacyjne wyliczenia (syna urodziłam 11 dni po terminie), ale tak się zaczęłam zastanawiać nad tymi terminami po dzisiejszej wizycie. U Was się pokrywają terminy USG i OM?
Totalnie nie, u mnie termin miał być na 10.11
Po pierwszym USG 5.11, drugim 4.11, a po prenatalnych 1.11. Kilka dni to może być błąd pomiaru, u mnie na przykład na samych prenatalnych lekarz mierzył 3 razy jak się młody troche lepiej ułożył i za każdym razem troszkę inny termin wychodził. Każdy lekarz mówił, że to jest wszystko w porządku :)
 
Dziewczyny, prenatalne USG robią już tylko przez brzuch jeśli nie ma problemów z widocznością dzidziuta? Pamiętam, że w mojej poprzedniej ciąży miałam też tv, bo młoda wcisnęła mi się gdzies w biodro prawie i był problem z dokładnym mierzeniem.
Teraz miałam tylko przez brzuch. W poprzedniej ciąży oba , bo coś pamiętam był problem uchwycić.
 
Hejka , ja niestety dobrych wieści nie mam. Serduszko sie zatrzymało. Czekam w szpitalu na poronienie.

Sciskam Was i szczerze życze żeby obyło sie już bez dramatów na tym wątku bo już chyba limit wyczerpany. ❤❤❤
Bardzo mi przykro 😭 Cały czas liczyłam, na dobre wieści od Ciebie. Przesyłam ogromne przytulenie 🫂 Kochana życzę Ci, aby od teraz wszystko potoczyło się pomyślnie ❤️
 
Mam pytanie o termin porodu. USG przed 10 tygodniem ciąży pokazało, że ciąża jest 4 dni młodsza względem terminu z OM a dzisiejsze USG potwierdziło termin z OM. Wiem że to tylko orientacyjne wyliczenia (syna urodziłam 11 dni po terminie), ale tak się zaczęłam zastanawiać nad tymi terminami po dzisiejszej wizycie. U Was się pokrywają terminy USG i OM?
Na początku ciąża była ok 6 dni młodsza. Na prenatalnych wymiary pokryły się z terminem z om.
 
Hejka , ja niestety dobrych wieści nie mam. Serduszko sie zatrzymało. Czekam w szpitalu na poronienie.

Sciskam Was i szczerze życze żeby obyło sie już bez dramatów na tym wątku bo już chyba limit wyczerpany. ❤❤❤

Bardzo mi przykro, przytulam wirtualnie. Dużo siły Ci życzę i wsparcia od najbliższych. Wiem jaki to ból.
 
Hejka , ja niestety dobrych wieści nie mam. Serduszko sie zatrzymało. Czekam w szpitalu na poronienie.

Sciskam Was i szczerze życze żeby obyło sie już bez dramatów na tym wątku bo już chyba limit wyczerpany. ❤❤❤
Strasznie mi przykro. Czekałam na dobre wieści od Ciebie😥 trzymaj się♥️
 
reklama
Mam pytanie o termin porodu. USG przed 10 tygodniem ciąży pokazało, że ciąża jest 4 dni młodsza względem terminu z OM a dzisiejsze USG potwierdziło termin z OM. Wiem że to tylko orientacyjne wyliczenia (syna urodziłam 11 dni po terminie), ale tak się zaczęłam zastanawiać nad tymi terminami po dzisiejszej wizycie. U Was się pokrywają terminy USG i OM?
Niby do 7 dni różnicy to może być błąd pomiaru. U mnie chodzi wg USG 5-6 dni starsza niż z OM, ale ja mam krótsze cykle, więc taka różnica jest mozliwa
 
Do góry