reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

A macie coś jakąś radę na piekące cyce? :D
I w ogóle czy któraś z Was ma duże piersi? Nie wiem gdzie miękki stanik kupić? Pasowałoby mi XL z hmu, ale coś widziałam tylko do l. Kupiłam l że zwyklego działu, taki.miecutki, ale piersi mi wyłażą 😭
A no I kupiłam.tez dwie koszule nocne z sinsaya i material super, ale kurde cyce też mi wychodzą xd
A i kupiłam sobie sukienkę mama z hmu taka niebieska plus majtki i majtko-spodenki. Majtkospodenki zaraz zamawiam inny kolor, bo mega, a sukienkę to Wam pokaże chyba dopiero na zamkniętym, ale brzuch mam już jak w 5-6 miesiącu xd
 
reklama
Ja teraz robię tak, że gole się całą (nogi, okolice intymne i pachy xd plus depiluje twarz) dzień wcześniej na wieczór. Włosy aż tak nie odrastają na drugi dzień. Wtedy prysznic przed wyjściem z domu i gitara. Teraz też bym nie.miala siły się golić. Ale.musze obiad zrobić dla rodzinki ;)
Ciebie też tak piecze pozniej żołądek jak zwrocisz? Ja mam jeszcze często krew z popękanych naczynek z gardła xd mnie.na nogi stawia zupa, jakąkolwiek w sumie, ale najpierw to.musze Ja sobie ugotować xd
No właśnie wczoraj wieczorem dałam radę tylko głowę umyć i pachy ogolić. Reszty nie dałam rady🤢🤢🤢
Dzisiaj żyję myślą o kebabie, który sobie kupię po drodze z wizyty w nagrodę 😅 to mnie postawi na nogi😏😅
Rano wymiotowałam na pusto, nawet nic nie zdążyłam wody się napić. Mnie potem strasznie ściska żołądek, piecze w sumie też trochę...
 
Dziękuję za Wasze kciuki! Jesteście nieocenione. Maluszkowi o wielkości prawie 1cm bije serduszko ❤️. Nie mówiłam Wam, ale na poprzedniej wizycie dr nie był zadowolony z obrazu usg… za duży pęcherzyk, brak zarodka, a tym bardziej serca. Nawet powoli wspominał o łyżeczkowaniu. Dziś nawet nie mogłam z początku spojrzeć w obraz usg, odwróciłam głowę do ściany i usłyszałam tętno… „Właśnie dlatego chciałem poczekać jeszcze tydzień” - słowa lekarza. A ja ten tydzień przeryczałam, najgorszy czas, ten strach i niepewność.
Okazało się, że Maluszek od samego początku lubi zaskakiwać, płatać figle i wystawiać naszą cierpliwość na próbę. No mówię Wam, wykończy mnie 🙂
 
Dziękuję za Wasze kciuki! Jesteście nieocenione. Maluszkowi o wielkości prawie 1cm bije serduszko ❤️. Nie mówiłam Wam, ale na poprzedniej wizycie dr nie był zadowolony z obrazu usg… za duży pęcherzyk, brak zarodka, a tym bardziej serca. Nawet powoli wspominał o łyżeczkowaniu. Dziś nawet nie mogłam z początku spojrzeć w obraz usg, odwróciłam głowę do ściany i usłyszałam tętno… „Właśnie dlatego chciałem poczekać jeszcze tydzień” - słowa lekarza. A ja ten tydzień przeryczałam, najgorszy czas, ten strach i niepewność.
Okazało się, że Maluszek od samego początku lubi zaskakiwać, płatać figle i wystawiać naszą cierpliwość na próbę. No mówię Wam, wykończy mnie 🙂
Takie wiadomość lubimy ❤️
 
Dziewczyny wspolczuje z tymi wymiotami i mdlosciami podziwiam ze dawacie rade funkcjonować .

Ja mam tylko mega zmęczenie i spac mi sie chce i cyce bola a i od czasu do czasu mdli mnie. Ale niestety przy 2latkowi niemozna spac kiedy sie chce .
Jutro wizyta niemoge sie doczekać
 
reklama
Do góry