reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dopóki nie byłam na tym pierwszym prenatalnym USG, to miałam masę pomysłów na imiona, teraz mam w głowie totalną ambę.
Poczekam chyba aż na kolejnych USG się wyklaruje płeć, nie chcę na razie też rozmawiać o imionach z mężem, bo jeszcze chlapnę coś co mu się spodoba, a potem mi się odmieni😉
 
reklama
U mnie, jeżeli chodzi o chłopca, to roboczo nazwałam go Janek i nawet mojemu mężowi się spodobało. No ale będzie dziewuszka. Zawsze marzyłam o Romie albo Ricie. Podoba mi się też Ida, Gaja, Zoja. Chciałabym, żeby imię było krótkie i konkretne. Czy jednak uda mi się przekonać męża? Do tej pory na myśl o małej Romce tylko przewraca oczami 😆
 
U mnie na stanie Laura :) kolejna dziewczyna to chyba będzie Kornelka, a chłopak to Szymon, Kacper, ale to zobaczymy co jeszcze mężu powie bo wymyślił jakąś Bognę 🙈
 
Mi się bardzo podoba Nikodem ❤️ a dla dziewczynki Zuzia ;) ale w sumie sama nie wiem już 🙈
Też mi się Nikodem podoba, ale u nas teraz jak się wyjdzie na plac zabaw to co drugi chłopiec to Nikodem🤦 Myślę moze Krystian, Bartek albo Hubert. Sama nie wiem. Beniamin i Brunon też mi się podobają. Mam taki pomysł, żeby może spisać na kartce imiona, które mi się podobają i to samo niech zrobi mąż i córka🤣 może akurat jakieś imię powtórzy się u całej trójki.🤣😁
 
U Nas tez trwa debata imion i mamy 5 osób które zabierają głos 😅 maluchy chciałyby Ania, starszak sam nie wie ale nie to co ja proponuje 😂 mąż dla dziewczynki Maja, a z mojej listy nic mu się nie podoba zaproponowałam Aniele, Liwie i Jaśmine. Na prenatalnych lekarz mówił ze dziewczynka wiec na ta chwile głównie rozmawiamy o dziewczęcych imionach, a z chłopięcych podobają mi się Witold, Stanisław i to na tyle. W domu mam Olka, Leona i Hanię :)
 
Zrobiłam dziś badania krwi przed poniedziałkową wizytą i TSH podskoczyło mi do ponad 5 🥴 czeka mnie zwiększenie dawki Euthyroxu
 
reklama
Ja już po prenatalnych - dzidzia 2 dni większa niż termin OM - 7,14cm! Nie wiadomo jeszcze kto tam mieszka, bo się za bardzo ruszał 😂 ale najważniejsze, że zdrowy dzidziuś🥰 wyniki testu pappa z krwi też ryzyka wszystkie bardzo niskie prawie żadne, więc wielkie uffff❤️ za to wpadłam z TSH w nadczynność 0,7, więc pewnie mnie czeka zmniejszenie Eurhyroxu 😜
 

Załączniki

  • IMG_3354.jpeg
    IMG_3354.jpeg
    1 022,5 KB · Wyświetleń: 0
reklama
Do góry