reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 ciąża...

Z jakiego powodu napisałam a nie czy można mieć czy nie.
Powód jest najczęściej ten sam, organiczny. Problemy z wytwarzaniem czy przesyłem serotoniny, dopaminy i innych hormonów odpowiedzialnych za stan psychiczny człowieka. Dlatego jeden będzie się trzymał po śmierci przyjaciela, diagnozie raka u matki i poronieniu, a drugi będzie chciał się zabić, chociaż nie zdarzyło się w jego życiu nic tragicznego, po prostu nie widzi sensu i chce odejść. Depresja nie ma "powodów", tak samo jak nie można się nabawić wylewu czy raka.
 
reklama
No jest różnica,czy ma się depresję bo się nie uważała i zaszło czy zostało skrzywdzonym przez innego człowieka.


Dobrze ja kończę jest z tą dyskusje,wyraziłam opinie a wy jak chcecie piszcie sobie dalej 🤣
Dla mnie różnicy nie ma kompletnie żadnej. Jeżeli jesteś przeciwna aborcji to jej się nie poddawaj. Ale proszę, nie decyduj za inne kobiety. To jest tylko i wyłącznie ich decyzja i one będą z tym żyć. Nie Ty, Tobie nic do tego.
 
Dla mnie różnicy nie ma kompletnie żadnej. Jeżeli jesteś przeciwna aborcji to jej się nie poddawaj. Ale proszę, nie decyduj za inne kobiety. To jest tylko i wyłącznie ich decyzja i one będą z tym żyć. Nie Ty, Tobie nic do tego.
Czy ja zdecydowałam za nią? No pytam się kiedy tak napisałam?! Czytaj ze zrozumieniem bo juz mnie to zaczyna wkurzać. Napisałam że ja nie zmienię zdania na temat aborcji, wyraziłam swoją opinię a nie co autorka ma,co powinna zrobić! Kobieto ogarnij sie
 
Ale na co komu taka opinia, jeśli nie było pytania "czy robić aborcję?" Przez takie właśnie wywody niektóre kobiety boją się powiedzieć, że nie chcą dziecka i na świat przychodzi kolejne nie do końca chciane życie. Kobieta powinna mieć prawo powiedzieć "nie chcę, bo nie!" i tyle. Nikomu nie jest potrzebna Twoja opinia, bo jeśli ktoś jest zdecydowany, to sobie pojedzie za granicę, ale jeśli któraś kobieta nie jest tak silna, to ulegnie tej nagonce i cudzej opinii na temat swojego ciała i życia i urodzi. To po co wygłaszać takie poglądy?
 
Ale na co komu taka opinia, jeśli nie było pytania "czy robić aborcję?" Przez takie właśnie wywody niektóre kobiety boją się powiedzieć, że nie chcą dziecka i na świat przychodzi kolejne nie do końca chciane życie. Kobieta powinna mieć prawo powiedzieć "nie chcę, bo nie!" i tyle. Nikomu nie jest potrzebna Twoja opinia, bo jeśli ktoś jest zdecydowany, to sobie pojedzie za granicę, ale jeśli któraś kobieta nie jest tak silna, to ulegnie tej nagonce i cudzej opinii na temat swojego ciała i życia i urodzi. To po co wygłaszać takie poglądy?
To po co ty się wypowiadasz? Takie forum ,różne opinie, ciebie o to nie pytałam.
 
Zależy jak jest niechciana czy z gwałtu czy z wpadki to dwie różne kwestie.
Hmmmm widzę, że jest tu kilka koleżanek forumowych,które ciągle podburzaja moje zdanie.. w większości wątków.

Dlaczego?
Gdybym zaszła teraz w 4 ciążę z wpadki to bym się powiesiła. Serio.
 
Dlaczego?
Gdybym zaszła teraz w 4 ciążę z wpadki to bym się powiesiła. Serio.
Ja od razu bym się spakowała do Czech. To by była dla mnie absolutna katastrofa, być w kolejnej ciąży. Prawda, że zabezpieczyliśmy się najlepiej jak można, ale prawdą jest i to, że tylko brak seksu gwarantuje brak ciąży. Mi by się świat zatrzymał gdybym zobaczyła dwie kreski.
 
reklama
Do góry