reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 ciąża...

Totalnie tak.

Nawet nie trzeba być z domu dziecka, wystarczy usłyszeć od rodzica, że było się dzieckiem niechcianym. U mojej cioci to wywarło straszny wpływ na całe jej życie, na relację z rodzeństwem, z mężczyznami, z synem. Ktoś, kto żyje "z piętnem" niechcianego dziecka ma całe życie pod górkę i nigdy tego z pamięci nie wymaże.
Mam taką propozycję. Znajdź jakieś pogotowie rodzinne, rodzinny dom dziecka w Twojej okolicy i spędź tam kilka godzin. Spójrz w oczy dzieciom tam przebywającym i zastanów się jeszcze raz czy rodzenie dzieci niechcianych jest takim świetnym rozwiązaniem.
 
reklama
Mam taką propozycję. Znajdź jakieś pogotowie rodzinne, rodzinny dom dziecka w Twojej okolicy i spędź tam kilka godzin. Spójrz w oczy dzieciom tam przebywającym i zastanów się jeszcze raz czy rodzenie dzieci niechcianych jest takim świetnym rozwiązaniem.
To pomysł ty nad tym, że warto byłoby robić tak żeby do tych niechcianych ciąż nie dochodziło.
Mamy XXIwiek więc są zabezpieczenia, nie żyjemy w średniowieczu.
 
To pomysł ty nad tym, że warto byłoby robić tak żeby do tych niechcianych ciąż nie dochodziło.
Mamy XXIwiek więc są zabezpieczenia, nie żyjemy w średniowieczu.
Mamy XXI wiek, więc czas najwyższy douczyć się na tyle, by wiedzieć, że tylko brak seksu zapewnia brak ciąży.
 
To pomysł ty nad tym, że warto byłoby robić tak żeby do tych niechcianych ciąż nie dochodziło.
Mamy XXIwiek więc są zabezpieczenia, nie żyjemy w średniowieczu.
Mamy XXI w., więc są bezpieczne zabiegi medyczne, które pomagają kobietom przestać być w niechcianej / zagrazającej jej zdrowiu lub życiu ciąży.
 
Mamy XXI w., więc są bezpieczne zabiegi medyczne, które pomagają kobietom przestać być w niechcianej / zagrazającej jej zdrowiu lub życiu ciąży.
Czyli aborcja bo co innego nie ma bezpiecznych zabiegów zawsze jest jakieś ryzyko czy powikłania....nie każda ciąża dobrze się kończy a tym bardziej jakąś która zagraża życiu
 
Róbcie co chcecie. Skrobanki ....widzę że same panie które lubią się dmuchać ,zachodzić w niechciane ciążę i kochające aborcję. Powodzenia feministki.
Odpieprzcie się już ode mnie.
shocked sesame street GIF
 
reklama
Do góry