reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

reklama
Margarytko!

W dniu Twoich urodzin
życzę Ci wiary, że wszystko ma sens.
Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło.
Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie.
A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.
No i szczęśliwego rozwiązania!
100 lat!!!



 
Anetko, Mevo, Tau, Chocoblock- dziewczynki ogromnie wam gratuluję, ale wam zazdroszczę, że już możecie utulić wasze maleństwa, życzę wam i waszym kruszynką wszystkiego Naj Naj

ALE MACIE FAJNIE ZAHACZYŁYŚCIE O DZIEŃ MATKI :-)
 
Ona mi pierwsza pokazała księżyc
i pierwszy śnieg na świerkach,
i pierwszy deszcz.
Byłem wtedy mały jak muszelka (...)

K.I.Gałczyński "Spotkanie z matką"


Tak naprawdę wszystkie jesteśmy już mamami. Nosimy pod sercami nowe życia. Dlatego w tym pięknym Dniu składam życzenia nam wszystkim :-)
A specjalne uściski dla Moniki_M, Agi29, Anetki80, Mevy, Tau i Chocoblok :-)





 
Kochane mamusie, te przyszłe i obecne, składam wszystkim i każdej z osobna, życzenia z okazji naszego święta :-D:-D
Tym rozpakowanym, pociechy z dzieciaczków, a tym oczekującym, szczęsliwego i szybkiego rozwiązania!!!
A wszystkim mamusiom uśmiechu, radości i pomyślności!!! :-D:-D


 
dziewczyki gratuluje z całego serca maluszków

no to i ja sie dołanczam do mamuśiek DNIA 24 MAJA O 4.20 URODZIŁ SIE MÓJ SYNUŚ OSKAREK WAŻY 2500 I MA 51 CM
trochu sie pospieszyło to moje słoneczko i leży sobie w inkubatorku ma zapalenie płucek to moje maleństwo spowodowane wcześniactwem , stan małego dobry ale musi tam pomieszkać ze 2 tygodnie az go podkurują , na zamknietym dałam focie. trzymajcie ciotki kciukasy za moje szczęście maleńkie
 
reklama
Do góry