reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

reklama
Spokojnie, nie przewiduję dziś więcej narodzin ;-) Chyba że Nanya...

Gratulacje Choco!!! :-)

Nanya jeszcze nie urodziła. Jestem z nią w kontakcie. Leży na patologii, bo już kilka fałszywych alarmów miała, ale ciągle marne rozwarcie (1,5cm). Napisała, że jest wściekła, bo miała dzisiaj wyjść do domu, ale KTG wykazało mocne skurcze, których ona nie czuje, więc musi zostać dalej na obserwacji...
 
Tau, Chocoblok, serdeczne gratulacje mamusie!!! niech się Wam dzieciątka zdrowo chowają a Wam życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!!

Meva, cudna ślicznotka!!!


Cypisiu, pozdrowienia dla Nanyi od nas wszystkich, składamy życzenia jak najszybszego rozwiązania!!!

 
O kurcze tylko weekend mnie nie bylo a tu tyle sie wydarzylo :-D pewnie gdyby mnie nie zmusili do wyjazdu do szpitala to tez juz bym byla rozpakowana bo nie bylo by co wstrzymywac :-D
A wiec: Anetko,Meva,Tau,Chocoblok, OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!! Trzymajcie sie i niech sie dzieciątka dobrze chowaja :)))
 
O kurcze tylko weekend mnie nie bylo a tu tyle sie wydarzylo :-D pewnie gdyby mnie nie zmusili do wyjazdu do szpitala to tez juz bym byla rozpakowana bo nie bylo by co wstrzymywac :-D
A wiec: Anetko,Meva,Tau,Chocoblok, OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!! Trzymajcie sie i niech sie dzieciątka dobrze chowaja :)))

Laska ty nie strasz bo mu tu juz pewne bylysmy ze urodzilas :p
 
Anetko, Mevo, Tau, Chocoblock- ogromne gratulacje dziewczynki. Fajnie juz miec to za soba i trzymac te kruszynki na rekach co?:-D:-D:-D
 
reklama
Kurcze no, chwilę mnie nie było na BB a tu już kolejne dzieciątko na świecie :)
Chocoblock gratulacje!!

Ciekawe w takim razie, która z nas zamknie wyścig ;)
 
Do góry