reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Życzenia -Gratulacje ....

MONIKA SERDECZNE GRATULACJE!!!

Aż z wrażenia mojego K obudziłam, tak się podjarałam jak zobaczyłam nowy wątek:-D:-D:-D No nieźle, teraz to już się zacznie:-)
 
reklama
Monika wielkie gratulacje:szok::szok::szok:ja myślałam oczywiście że weszłam przez przypadek na maj a tu proszę. Muszę się streszczać z tymi zakupami dla mnie i małego, bo jak widać człowiek nie zna dnia ani godziny!!!
 
Hurrraaa... GRATULUJE !! :-)
Ale mam szok. Dwa razy patrzyłam czy na majówki nie weszłam a to jednak prawda.
Mamy pierwszego mężczyznę. To może teraz jakaś dziewuszka do pary. Ciekawe kto nastepny. Ale jestem podekscytowana. Zwłaszcza że zaczęłam 37 tydzień, coraz ciekawsze rzeczy obserwuje i myślę że to już niedługo.
Buziaki
 
reklama
rany boskie, a mi sie wczoraj czy dzis rano tak pomyslalo, ze musze zaleglosci na forum nadrobic, bo moze wkrotce ktoras juz urodzi i przegapie taka chwile, teraz zagladam i z wrazenia i przejecia az corka zaczela mi fikolki odwalac w brzuchu :-D:-D:-D

Monika, moje serdeczne gratulacje i duzo zdrowka i sil Wam zycze!!!!!!!!! Cudownie, ze wszystko dobrze!!! :-)

przestraszylas mnie tylko tymi skurczami ktorych nie czulas, bo mnie dzis od rana co jakis czas w brzuchu poskreca, ale obrazilam sie na moja pani gin i stwierdzilam, ze juz wiecej panikowac nie bede (zreszta nawet nie wiem jak TE skurcze wygladaja :-p), wiec olewam sprawe, tym bardziej, ze podczas ostatniej kontroli nawet najmniejszego znaku nadchodzacego porodu nie widac :dry: A za 3 dni 38 tydzien sie zacznie i jak przed 16tym nie zdaze, to dopiero po 23 maja mi wolno, bo polozna ma urlop :-D



Pozwolę sobie jednak zauważyć, że to obciach być czerwcówką i urodzić w maju :-p

Kalina, toz Monika prawie ze kwietniowka nawet zostala :-D

a wy się jeszcze wstrzymajcie bo wcześniaki mają gorzej :-D

e tam, toz tu juz kilka donoszonych mamy :tak:

teraz każda Ci zazdrości że już masz dzidzię przy sobie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

oj, teraz to chyba tak :-D

az sie porodu bac przestalam i tez juz chce :-D:-D:-D
 
Do góry