reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

reklama
Ja mam 3kg mniej. Efekt taki,ze S mowi,ze jestem chuda:szok: a wczesniej mowil,ze dupsko dostalam, wiec juz sama nie wiem jak lepiej:-D Niestety nie bylo to okupione ciezka praca, poprostu przestalam zrec ciastka na sniadanie, oblizywac palce i podnosic kruszonki z blach:-D
 
Wracam! Będzie dieta i treningi. Na 25.10 mam się wcisnąć w jakąś starą kieckę bo mam rodzinną impreze. 25 rocznica ślubu kuzynki. Nie widziałam jej od kilku lat a bardzo się lubimy. Muszę więc wyglądać jak człowiek a nie wieloryb. Zaczyna, od dziś od 5 małych posiłków dziennie. Ma być zdrowo i regularnie. W niedzielę zacznę treningi, może wcześniej poćwiczę coś sama.
 
Monia postanowałam Ci towarzyszyć, drugi dzień ćwicze z Ewką Ch skalpel, nie jem słodyczy ( kawę słodze bo inaczej nie wypiję) , nic gazowanego , dużo warzyw o owoców, po 18 tez już nie jem............... zobaczymy jak długo dam radę, ale jak Monia będzie ze mna to razem poradzimy sobie:tak:
Monia jak dziś?????????????/
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry