reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy kilogramy

reklama
ja też muszę jakoś kiedyś zadzwonić i się umówić...ale to całe 100 zł...hmm..3 pacczki Bebilonu :szok: :-)

...mycha a Ty kiedy się wybierasz? cleo już się zadeklarowała, że się zapisze...ja że się zbieram zadzwonić a TY?..:wściekła/y: :-D ...

która jeszcze nie była u gina ?:sorry2:
 
Widzę Aga, że chodzisz do takiego samego zdziercy jak ja (100 zł za wizytę:-D , też ostatnio wszystko przeliczam na rzeczy dla dziecka:-D :-D ).Ja wprawdzie byłam u gina jak przystało na wzorową pacjentkę w 7 tyg. po porodzie:happy2: ,tylko, że u innego patałacha-kurdupla z małymi rękami i palcami krótszymi od mojej pochwy:eek: i badanie to nie było miłe:baffled: :wściekła/y: , ale chyba teraz muszę sie wybrać do szanowanej pani profesor;-) bo coś znowu plamię no i z sexem jest kiepsko bo mnie boli.;-) Ale teraz to sie zrobił wątek "Nasze wizyty u gina" a nie "Zrzucamy kilogramy"!:-D :laugh2: :biggrin2: :-) ;-)
 
Aga_Mazury no ja byłam wczoraj u gina. Jak mi zaśpiewał 80 zł to :szok::szok: gały mi wyszły. Nie byłam u mojego poprzedniego gina który prowadził mi ciążę, bo nie mogłam się z nim skontaktować:dry: on bierze 60zł i ponoć jest najtańszy w Katowicach. A u was 100 zł biorą ?? :szok: Jezuuuuuu :no: ja następnym razem idę do przychodni ;-)
 
Powiem szczerze,że tez się zastanawiam nad państowym ginekologiem.Chociaż z drugiej strony to nastepną wizyte mam za pół roku;-)
 
Państwowy ginekolog-ohhh no, neeeeeever!:no:
Ja mam niestety w sprawach "dowcipnych" zaufanie tylko do jednego lekarza-kobiety, nigdy wiecej nie wybiore sie do żadnego kurduplowatego patałacha z krótkimi palcami, który używa wziernika-affuj, ohyda!:szok: :tak: :-D
 
jako iż mnie tu nie było ponad dwa miesiące się pochwalę ;) -w końcu to wątek o kg :) po wyjściu ze szpitala ważyłam 11 kg mniej, a po tygodniu w domku już 14 :) teraz już wróciłam do normy hurrrra. Aha, jakby któs był tak miły i mi na maila napisał gdzie mam wpisać adres suwaczka i zdjęcia aby mi się wyświetlał będę wdzięćzna, bo nie dość że nie dostałam maila z bb pozwalającego mi korzystać z nicka Anna 25 pod jakim byłam to jeszcze teraz nie mogę sobie z tym wszystkim poradzić ;/
 
reklama
Oj mam straszny kłopot z tym moim problemem słodyczowym - dziś zjadłam TABLICZKĘ czekolady Aero:baffled: - była pycha a teraz targają mną starszne wyrzuty. Ponieważ nie powinno zaczynać się żadnych postanowień od poniedziałku więc ja postaram sie od jutra po raz kolejny:baffled: .
 
Do góry