reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostałam mamusią kiedy miałam lat...

ja będę miała 22 lata i 4 miesiące jak mój maluch się urodzi. uważam, że nie jest ważne ile ma się lat, ale na ile odpowiedzialnym jest się człowiekiem. Co do wieku i złego traktowania w szpitalach - wydaje mi się, że gdyby tak zaprosić kogoś z fundacji "rodzić po ludzku" i TVN im dorzucić, to nagle by wszyscy jak w zegareczku chodzili. To właśnie te najmłodsze mamy powinny być traktowane z jeszcze większą wyrozumiałością i empatią! Podziwiam Was dziewczyny!
 
reklama
dziewczyny ja wam gratuluje :-) nie wazny jest wiek :-) ważny jest rozumek w glowie i podejscie do sytuacji. ja w wieku 22 lat zaszlam poraz pierwszy w ciaze wyczekiwana i planowana i bardzo upragnioną, niestety szybko sie marzenia skończyły :-( potem po pół roku znowu byłam w ciaży ale i tym razem sie nie udało-serduszko przestalo bić poraz drugi :-( teraz mam skonczone 24 lata i czekam na ten cud który nosze w moim brzuszku :-) mam zalozony krążek a za 3,5 tygodnia zostanie zdjęty wiec jeszcze troche i urodze; obym tylko nie spotkała jakiegoś konowała na swoje drodze bo niestety nie mam możliwości żeby rodzic w szpitalu u swojego lekarza bo to 50km od mojej miejscowosci (nie będę ryzykowac jazdy samochodem tak daleko w zimie a potem powrót z maluszkiem po prostu boje sie tych kilometrow i przygłupów na drodze)

powodzenia ;-)
 
Cześć dziewczyny..
Ja zostałam mamą kiedy miałam 16 lat i 4 miesiące.. teraz jestem szczęśliwą mamą 16 miesięcznego chłopca Wiktorka:) Odkąd maluch skończył miesiąc mieszkamy razem z tatusiem Wiktorka i planujemy ślub:)

pozdrawiam!
 
Po raz pierwszy zostałam mamą kiedy miałam 19 lat, drugiego synka urodzilam gdy mialam niespełna 21 lat. Brakło mi miesiąca.:tak: Teraz moje chłopaczki są dużymi chłopaczkami, a ja szczęśliwą mamusią.:-D:-D:-D Zawsze tego chciałam i nie przeszkadza mi mój młody wiek. Mam 22 lata i całe życie przed sobą, niczego nie żałuję, a wręcz przeciwnie. Moje chlopaczki rosną, a mamusia za rok idzie na studia hehe:-D:-D
 
Urodziłam moją córeczkę w wieku 24 lat :) i jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem!
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie !
 
reklama
Do góry