reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

reklama
ja przez pierwszy miesiąc kąpałam w oilatum a teraz kąpię małą w płynie nivea z oliwką a włoski szamponem bambino i nie smaruję skóry niczym, pupcię też smaruję nivea p.odpażeniom.
 
My kapiemy w Ollian. Jak przydarzxy sie awaria to małą pod kranem myję i potem ciałko smaruję olejem ze słodkich migdałów. Do pupy mam linomag a+e i sudocrem (raz uzyty).
 
my na poczatku uzywalismy zelu z aventu do wlosow i kapieli,i oliwki z jonsona. pozniej nadia dostala jakiegos strasznego uczulenia(tutaj oczywiscie stwierdzili, ze to egzema, ale mi sie wydaje, ze to bylo po moich ogoreczkach kiszonych) i poszlismy do lekarza i przepisali nam do kapieli natluszczajacy emolient+krem do skory z problemami i jeszcze masc ze sterydem. masci nie uzywalismy, ale tej oliwki do kapieli i kremu uzywamy nadal.
 
anna25 - zgadzam się, dostałam próbkę w szpitalu i stwierdziłam że używać nie będę bo uczula, ale zapomniałam M poinformować i on kąpał w tym małą. Jak ją potem brałam do karmienia to normalnie zapach boski ;-)
 
Dziewczyny w tym okresie zaczynają się rozwijać gruczoły ślinowe i dlatego nasze maluszki będą się dużo teraz ślinić. Ząbki pierwsze wychodzą około 6-7 miesiąca choć i często szybciej. U synka pierwszy ząbek jak miał 7 miesięcy, a ślinił się odkąd skończł miesiąc i ja myślałam właśnie że się ślini na ząbki;-)
 
moja też się czasami ślini , ale to zaczyna łapki próbować do buzi pchać, to wtedy ta ślina się tworzy ...
też się krztusi śliną czasami , albo puszcza sobie bańki ze śliny i purka przy tym usteczkami :-D
 
reklama
Do góry