reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZOSTAŁAM MAMĄ ♥ - o zdrowiu, opiece i pielęgnacji dzieci

nie chciałam niczym smarować , ale mamy tak twardą wodę że mała miała mega wysuszoną skórę ...
do kąpieli miałam Ziaję - była super , potem pokusiłam się na Hippa i jestem mega niezadowolona :crazy: pieni się a woda nic nie jest natłuszczona .... jak go zużyje to kupię znowu ziaję do kąpieli

a smarowąłam oliwką (miałam z niemiec) to małą wysuszała , bo oliwka to do siebie ma że jak nie natłuści to wyszusza .... więc kupiłam Nivea do bardzo suchej skóry i jestem mega z niego zadowolona :)
 
reklama
My zaś kąpiemy w Oilatum soft i już niczym nie smaruję potem. To jedyny kosmetyk jaki używam przy Kalince + w potrzebie Bepanthen
 
Tak informacyjnie: Jak ktoś robi zakupy w SuperPharm, to wszystkie produkty Oilatum są w promocji :happy: (przynajmniej w zeszłym tyg były ;-))
 
reklama
My na codzien kapiemy sie w Ziajce i pupcie rano smarujemy kremikiem tez z Ziajki, co ktores kapanie (srednio raz w tygodniu) uzywamy Oilatum naprzemiennie z Emolium i wtedy nastepnego dnia pupcia od kremu odpoczywa.. Ogolnie ze wszystkich 4 kosmetykow jestem zadowolona, tyko plyn z Ziajki zostwia na skorze bialy nalot :-/
 
Do góry