reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zlot Babyboomowych Mamusiek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tichonku wezme:)prztpomnij mi jeszcze bo z moja pamiecia to....
Marta fajnie by bylo gdybys dala rade byc:)
 
reklama
Dziewczyny a moze sie podzielimy jakos na te, co biora grilla i na te, co biora wyngiel:-)? Zeby nie bylo tak, jak ostatnio :-) Ja sie pozwole juz sama podzielic i my bierzemy wyngiel;-)
 
myślałam cały wieczór wczoraj i musze jakoś przekonać K zebyśmy wszyscy razem pojechali a wtedy cały domek weźmiemy:-)tylko będzie trudno:/:/
 
Kamciu-no dziad od zamków się nie odzywa-dziad tfu tfu...jeszcze raz dziś do niego zadzwonie...bo to przecież tydzień został!!!
 
reklama
hej ja nie wiem czy dotre na zlot bo mam auto w naprawie , i niby do konca tygodnia maja zdazyc naprawic i nam oddac ...mam taka nadzieje bo sie zdoluje... :-( tak chcialam jechac..i 2 sprawa jak juz bede miala auto i pojade to czy moge zamiast meza wziasc kolezanke z dzieckiem?? bo on nie dostanie wolnego .czy lepiej jak bede sama??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry