reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zivafert - nowy lek zamiast ovitrelle

reklama
Ooo dziękuję za podzielenie się doświadczeniem. Tylko ze u mnie cykl naturalny i pecherzyki pękają tylko mam go wziąć żeby ten ostatni etap dojrzewania komórki był wspomagany i jak najlepiej się przygotowała na zapłodnienie ta komórka.
Ja się boję tych skutków ubocznych jakie są w ulotce -ciaza mnoga,ciąża pozamaciczna 🤕
A to tylko jeden lek.. Gdy bierze się takich z 5 jednocześnie i każdy ma książkę telefoniczną skutków ubocznych (z nowotworami na czele), pozostaje jedynie myśleć o tym, w jakim celu się to robi... A ciąża mnoga i pozamaciczna mogą zdarzyć się i bez leków.
 
Hej. Jestem właśnie po 2 dawkach zivafert i 1 dawce Ovitrelle . U mnie jest problem w tym ,że pęcherzyki nie pękają.
W poprzednim cyklu miałam 2 dawki Ovitrelle i pęcherzyk nie pękł.
 
Hej dziewczyny😀 czy którejś z Was udało się zajść w ciążę po Zivafercie i inseminacji? Jestem przed podaniem leku i zabiegiem, bardzo się tym emocjonuję, ale również boję… dlatego szukam dodatkowych informacji na ten temat. Dajcie proszę znać 😍
 
Hej dziewczyny😀 czy którejś z Was udało się zajść w ciążę po Zivafercie i inseminacji? Jestem przed podaniem leku i zabiegiem, bardzo się tym emocjonuję, ale również boję… dlatego szukam dodatkowych informacji na ten temat. Dajcie proszę znać 😍
Cześć. Jakie masz obawy...? Nie brałam tego leku akurat. Ale po inseminacji niestety nie zaszłam w ciążę.
 
Cześć. Jakie masz obawy...? Nie brałam tego leku akurat. Ale po inseminacji niestety nie zaszłam w ciążę.
Na ten moment nie mam objawów, jestem tuż przed zabiegiem… 🥹
A jak wyglądały u Ciebie przygotowania do inseminacji? Miałaś tylko jedną? Dziękuję za wszelkie info 🌸
 
Na ten moment nie mam objawów, jestem tuż przed zabiegiem… 🥹
A jak wyglądały u Ciebie przygotowania do inseminacji? Miałaś tylko jedną? Dziękuję za wszelkie info 🌸
Pytałam o obawy ;-) - bo pisałaś, że się boisz. Czegoś konkretnie?
Moje przygotowania to stymulacja gonadotropinami, Gonal F, 75 jednostek, zazwyczaj ok. 10 dni. Potem Ovitrelle 36h przed zabiegiem, a po IUI - progesteron 200. Miałam 3 próby, po każdej normalnie dostałam okres...
A Ty, jak się przygotowujesz?
W każdym razie - pytaj o co masz ochotę :-)
 
reklama
Pytałam o obawy ;-) - bo pisałaś, że się boisz. Czegoś konkretnie?
Moje przygotowania to stymulacja gonadotropinami, Gonal F, 75 jednostek, zazwyczaj ok. 10 dni. Potem Ovitrelle 36h przed zabiegiem, a po IUI - progesteron 200. Miałam 3 próby, po każdej normalnie dostałam okres...
A Ty, jak się przygotowujesz?
W każdym razie - pytaj o co masz ochotę :-)
Aaaa objawy strachu 😅 ogólnie z jednej strony jestem zdenerwowana, rozdrażniona i chce mi się płakać 😅 a z drugiej cieszę się, że jest jakaś nowa szansa przede mną. Brałam Clostilbegyt między 3. a 7. dniem cyklu, teraz czeka mnie zastrzyk i zabieg. Lekarz mówił, dlaczego mogło Wam się nie udać ? Podejmiecie jeszcze próbę ? U mnie dodatkowo występuje endometrioza II stopnia…
 
Do góry