reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielonogórski bazarek - sprzedam, kupię, oddam, zamienię...

Mam do odsprzedania herbatki HIPPa.
Laktacyjną ( prawie cała ) za 8 zł
Rumiankową - połowa - za 4 zł
i z kopru włoskiego ( całe wielkie opakowanie ) za 10 zł.
 
reklama
sPRZEDAM CIUSKZI PO SWOJEJ MALEJ .
oBECNIE CO MAM TO:
-PAJACE
- BODY DL. KR. REKAW
- RAMPERSY
- BLUZY
- SWETERKI
- BLUZECZKI KR. I DL. REKAW
- SPODENKI
- SUKIENKI
- KOMBINEZONY
- CZAPECZKI NA ZIME I LETNIE
- KILKA POLSPIOCHOW


WSZYSTKO W ROZMIAROWCE 62-68 I KILKA MNIEJSZYCH
 
Niespiesznie, najchętniej z końcem stycznia chętnie pozbędę się łóżeczka turystycznego Baby Design z materacem 120x60 gryczano-kokosowym. Ciężko się rozkłada, u nas stało rozłożone, dziewczyny w nim nie spały, czasem za kojec służyło, a na co dzień jako pojemnik na zabawki. Jest do niego podwieszany górny poziom, bez przewijaka. Niebiesko-zielone. Ma dziurkę w materiale od próby przytwierdzenia karuzelki.
70zł.


---------------
Laktatora i kombinezonu już nie ma.

fotelik HAUCK 0-13-kg aktualny, negocjacje cenowe możliwe.
 
Ostatnia edycja:
kochane - znowu u mnie rewolucja muszę z częścią rzeczy się rozstać

mam do sprzedania po kosztach
wanienkę wyprofilowaną z odpływem
robot kuchenny KASIA

fotel rozkładany dla dzieci pomarnczowy

pralke ,zmywarkę,mikrofalówke i naroznik do spania

przeprowadzam się i nie dam rady wziąśc tego ze soba ;/

moze komuś coś się przyda ????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny chodzące z maluszkami na basen - mam 16 kąpieluszek Little Swimmers Huggies w rozmiarze XS - formalnie 3-6 kg, ale my używałyśmy do 8 kg bez problemu. Któraś zainteresowana? Chętnie w zamian przygarnę dziewczęce rajstopki na 98/104 albo 80/86:) Inne propozycje też rozważę;)
 
Do góry