reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zelixa

reklama
witajcie ja zaglądam tylko wtedy jak jestem u mamypozdrawiam was serdecznie powiem wam ze już 22 dni biore zele i mam 7 kilo mniej :) coś koło tego naurlopie schudłam tylko kilogram a powiem wam ze mój wskażnik wagi zmniejszył sie na dwie cyferki przed przecinkiem
 
hej dziewczynki:) u mnie tez duzo sprzatania i tego calego szalenstwa przed swietami, a poza tym juz niedlugo wraca moj przyszly slubny jeszcze tylko 2 tyg:-) a moja waga.... hmmmm... w dol nadal:) wsumie to juz jest mnie prawie 7 kg mniej:-) zelixa mi skurczyla zoladek.... moj organizm fajnie sa przyswaja nawet te uczucia suchosci mi zniknely:) wioec jest dobrze, noi wczoraj u lekarza bylam i cio? lekarz oropeda ktory bedzie mnie operowal tez zauwazyl ze schudlam, bo w sumie to on mi kazal schudnac do operacji,ale oczywiscie powiedzial ze jeszcze troche musze zrzucic kg:( oki dziewczynki wesolych swiat wam zycze, wszystkjiego dobregio i do uslyszenia po swietach:-) papapappaap
 
Witam Dziewczyny!
Jak tam po świętach??
Ja sobie zrobiłam przerwe w braniu Zelixy na święta :tak: tak oczyszczająco hehe ;) no i ku mojemu zdziwieniu nie przytyłam nic hehe ale powiem Wam że jak jej nie brałam przez te 3 dni to w sumie tez tak samo jadlam jak przy Zelixe także to dobrze juz sie do takiego "mniej jedzenia" przyzwyczaiłam :) ale od dzisiaj znowu Zelixa jeszcze 2 tygodnie do konca pierwszej paczki :) a postepy już widze

no nic uciekam do łózeczka bo mnie cos chorobsko wzielo :/:crazy:
Buźka
 
hej dziewczynki:) ja oczywiscie chora, zapalenie oskrzeli mam i musialam przestac brac zele bo przy takich lekach nie mozna brac.... kurde wiecie co ja zamaist brac te opakownie przez miesiac to ja jedno opakowanie dwa miesiace bore:sorry: a jak tam wy sie dziewczynki czujecie???? buziaki
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa mam na imie Iwona mam 18 lat 165cm wzrostu i wstyd sie przyznac bo az 85kg wagi czytając wasze wypowiedzi postanowiłam załatwic sobie ta Zelixe 15 mam juz recepte rodzice nie sa z tego zadowoleni bo boja sie o mnie ,ale nie wiem jak stosowac chciałabym to zrzucic odpiszcie juz mam dosyc tej nadwagi:(:no::baffled::-(
 
nie wiem czy jakies ziółka pomagają na schudnięcie. wiem ze doskonale spala sie tłuszcz ćwicząc choć rozumię też że nie każdy ma na to chęci bo ćwiczyć trzeba systematycznie.ja ćwiczę dużo i przy wzroście 172 waże 59 kg.ogólnie jeżdżę na rowerze i trenuję mięśnie całego ciała.być może da się schudnąc pijąc środki przeczyszczajace bądz łykając tabletki odchudzające.
 
reklama
Witam, wszystkie dziewczyny.Mam małe pytanie odnośnie miesiączki a mianowicie braku miesiączki przy braniu zelixy czy meridii.Ja biorę meridie 15 troche ponad tydzień schudłam 5 kg dokładnie w pierwsze 5 dni teraz waga stoi, ale spóźnia mi się miesiączka co prawda dopiero 4 dni ale nigdy mi sie nie spóźniała, w ciąży napewno nie jestem.Chciałabym się od was dowiedzieć jak długo może mi się spóźniać?Czy jak odstawie te tabletki to czy miesiączka wróci?Odstawić czy czekać aż przyjdzie?Poradźcie mi.
 
Do góry