reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zelixa

witam was kochane ja w 10 dni schudłam 4 kg i sie ciesze jeszcze 26 i potemdbanie o to by nie wróciły kilogramy Zele zamierzam brać do skutku czyli osiagnięcia wagi ja mówila doktorowa w 1 4 tygodniach spada sie najwiecej a potem juz mniej wiec licze na 5 niesiecy a potem odstawiamnie zeli
 
reklama
HEJ laseczki:) a ja nie wiem ile schudlam we wtorek wazenie:) a dzisiaj prawie nic nie jadlam, wiem ze to zle ale mam dzisiaj jadlowstret:-(
 
Witam z rana :)
Jak tam po weekendzie? Mysmy pojechali w sobotę do znajomych, wracalismy w niedziele po obiedzie i kurde troche sie nawcinałam takie mieli dobre jedzonko :happy2:
w niedzielę nie wzięłam Zeli bo zapomniałam jej zabrać... No ale od dzisiaj juz znowu Zela, mało jedzonka, a wieczorem aerobik :-) więc nadrobie weekend mam nadzieje ;)
Achaaa zapomniałam dodać, że się ważyłam w sobotę i mam 1,5 kilo mniej hehe wiem ze to nie dużo jeszcze, ale waga już ruszyła na szczęście :-)

Kurde ale mnie ta pogoda denerwujeeee :wściekła/y: mogło by już słoneczko przygrzać a nie raz pada, raz świeci ech...
 
wiatm dziewczynki:) jaj utro na rollen ide a wieczorem na silownie bo ostatnio nie bylam bo chorubsko mnnie dopadlo:( i tez bede sie jutro wazyc:) a wsrode jade na ta sesje zdjeciowa:);-) mam nadzieje ze fotki wyjda cudnie. a ja biore zele tak okolo 12 zawsze bo jak rano przed sniadaniem wezme to mi potem troszke nie dobrze a tka t ojest oki i naprawde malo jem:) oki buziaczki, lece sie szykkowac do prac:)
 
Witam Dziewczyny!

Co tak ucichło na tym forum :-( nikt sie nie odzywa....
Więc ja napisze! :laugh2: Czuję się jak narazie świetnie, waga spadła o 2 kilo :-D słoneczko w końcu sie pojawiło, od razu chce się życ :)
A Ty Asiu jak tam z kilogramami, ile spadło?? Bo miałaś się ważyc ostatnio :tak:
No i jak tam sesja??

Pozdrawiam ;-)
 
witajcie kochane ja na urlopie ale nie klikam zbyt czesto bo mi siadł komp i musze kupić coś nowego bo ten stary nie nadaje sie do naprawy albo nie warto go naprawiac ale juz we wtorek bedzie nowy mam nadzeje a z wag ą nie wiem powiemwam jak wróce do pracki
ja wczoraj tylko śniadanko zjadłam i na obiadokolacje łyżke sałatki jarzynowej no i przez cały dzien dwa kawałeczki ciastka a no i byłam na zakupach i cały czas na pieszo ze 3 godzinki łazikowaliśmy z kubą i Patrycją bo pogoda boska ciepło słonko świeci ślicznie jest
 
hej ja rowniez staram sie stracic troche na wadze ale nie biore zadnych wspomagaczy ... akurat pisze bo moja mama rowniez brala zelixe i przyznam ze mniej jadla i lepiej sie czula mam na mysli psychicznie :) mama cierpi na depresje od czasu do czasu ... i nawet schudla ale pozniej przytyla bo przestala stosowac diete i wiecie jak to jest:)
 
dodam ze sama chcialabym zadobyc sie tego leku ale bedac u lekarza uslyszalam slowo nie mimo ze mam do zrzucenia 20 kg !!! powiedziala zebym sprubowala bez jesli nie bedzie widac efektow to sie zastanowi czy mi przepisac !!!
 
hej sloneczka. nie bylo mnie kilka dni bo mi komp sie troche popsul ale juz chyba dobrze jest, wiecie co wazylam sie i chyba waga mi w miejscu stoi:sorry: bo tyle samo co jakis tydz temu:crazy: ale w centymetrach mniej. w sumie to od poczatku diety i zelixy czyli przez dwa miesiace ubylo mi prawie 6 kg, dokladnie to 5,7 kg. zostalo mi jeszcze 10 tabletek i nei wiem czy mam wziasc kolejne czy nie...hmmm... jeszcze mi brakuje do zrzucenia jkies 5 kg:sorry: a co najlepsze teraz ide w czwartek do lekarza i znowu mi powie ze za gruba jestem i mam schudnac bo on chyba jakas obsesje ma na tym punkcie; hehe no trudno zobaczymy, a sesja super, na poczatku okropnie sie stresowalam ale tam na szczescie same dziewczyny byly wiec potem juz luz, zdjecia piekne i maialm tylko 10 wybrac bo to strasznie drogi interes z tym ale poprostu byy super i 20 wzielam:-) ale bede miec je za tydz. a tak z innej beczki to temu mojemu chlopu znowu przelozyli termin poworu z tego afganu o kilka dni:crazy: a ja juz doczekac sie nei moge... bzuiaki sloneczka ide spac bo jutro od pracy bo niedziela handlowa:angry:
 
reklama
Witam witam!
Mnie tez tu nie było jakieś kilka dobrych dni, ale teraz taka ladna pogoda, że wole sobie pojsc z malutka na spacer niz w domu siedziec :tak: no i jeszcze zalatana jestem przed tymi swietami troche... tu zakupy tam sprzatanie, i nie mam czasami nawet czasu juz wieczorkiem zeby tu zaglądnąc...
A co z moim odchudzaniem?? hehe no w sujmie to przez te 2 tygodnie odkąd biore Zelixe mam 3 kilo mniej ale jeszcze tego tak po sobie nie widze, no moze troche na brzuszku, taki brdziej płaski sie zrobił hehe :) ogolne samopoczucie OK tylko czasami jestem troche za nerwowa, ale da sie nad tym zapanować :) a tymbrdziej teraz jak juz slonczko wyszlo i aż przyjemniej się robi człowiekowi i samopoczucie sie poprawia :)
No a teraz juz mykam posprzatac do konca łazienke hehe bo sobie przerwe zrobilam malutka ;)

Buziaki:-p
 
Do góry