reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

U nas bardzo dobrze, tfuuuuu kataru brak i kaszlu tez. Pewnie po feriach albo w czasie cos zlapia bo szaleja pelna para w domu i na dworze. Maks bawi sie ze sowim najlepszym kolega ktory troche katarzy i moze cos zlapie ale przeciez niebede zabraniac mu sie bawic. W piatek lub w sobote jedzie do babci i niech sie ona martwi hehehehehehehehehehehehhehe
 
reklama
U nas bardzo dobrze, tfuuuuu kataru brak i kaszlu tez. Pewnie po feriach albo w czasie cos zlapia bo szaleja pelna para w domu i na dworze. Maks bawi sie ze sowim najlepszym kolega ktory troche katarzy i moze cos zlapie ale przeciez niebede zabraniac mu sie bawic. W piatek lub w sobote jedzie do babci i niech sie ona martwi hehehehehehehehehehehehhehe
Podejście jak najbardziej prawidłowe :-D

Dobrze, że już w porządku, Woloszki.:tak:

 
Od jutra zaczynamy bombe witaminowa dla Mai. Zelazo, wit B6 kwas foliowy cebion, kuracja 2 miesieczna, po miesiacu kontrola morfologi.
Dzis jechalam do Wawy zeby zbadac jej krew i co dupa spoznilam sie 30 min i mi nie pobrali. Myslalam ze mnie szlag trafi.
 
woloszki dobrze ze M&M zdrowe
och też by mnie szlag trafił jak by Dominice krwi nie pobrali
Widocznie ich to nie obchodzi że Ty musisz do WAWy dojechać spory kawałek.
Moja Dominika jak na razie tfuu tfuuu też nie kaszle ani nie katarzy
Za to ja kicham jak szalona
 
Przeczytałam gdzieś indziej, że Olo zaczął mieć problemy neurologiczne. Aż żal, jak się czyta.
Irlandia - duuuużo zdrówka dla Ola, no i dla całej rodziny, bo jeszcze i to się przyplątało.
Niech to sie już kończy.

Przytulam
 
Jejku, Irlandia, trzymaj się - na pewno wszystko będzie ok, tylko jeszcze troszkę musisz przeżyć:zawstydzona/y:

Zdróweczka dla Ola!!!
 
reklama
Do góry